اولین نگارش در 28 خرداد 1396
تعداد بازدید: 655
چاپ

بازدید سرزده رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از پروژه های سلامت در آباده/ تاکید بر بهره برداری هرچه سریع تر از مرکز قلب آباده

 

 

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه قائم مقام معاون بهداشتی دانشگاه، از سه پروژه سلامت در شهرستان آباده به صورت سرزده بازدید کردند.

به گزارش "وب دا" د رشیراز، این پروژه ها شامل مرکز قلب آباده، مرکز درمان بستر ایزدخواست و مرکز خدمات جامع سلامت شماره 2 سیدالشهدا(ع) است که هر سه موارد پایانی ساخت و تکمیل را طی می کند و با حضور دکتر "محمدهادی ایمانیه" رییس دانشگاه و دکتر "عبدالرسول همتی" قائم مقام معاون بهداشتی دانشگاه، بر بهره برداری هر چه سریع تر پروژه ها تاکید شد.

دکتر "کامران مهدوی"، رییس شبکه بهداشت و درمان آباده با اشاره به این بازدیدهای سرزده، گفت: مرکز بستر درمان ایزدخواست، نخستین پروژه مورد بازدید بود که هم اکنون ساختمان آن تکمیل شده و در این بازدید، دستورات لازم برای بهره برداری هرچه سریع تر از پروژه، صادر شد.

او از مرکز قلب آباده به عنوان دیگر پروژه مورد بازدید یاد کرد و ادامه داد: این پروژه نیز در سه طبقه و زیربنای سه هزار و 548مترمربع، به صورت کامل تکمیل شده است.

دکتر ایمانیه

دکتر مهدوی افزود: برای این مرکز، بخش هایی مانند درمانگاه، CCU، آنژیوگرافی، ICUجراحی قلب، دو واحد اتاق عمل جراحی قلب، بخش داخلی قلب و بستری و اورژانس پیش بینی شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان آباده با اشاره به فعال شدن 65 تخت برای این مرکز، آن را خدمتی به مردم شهرستان آباده و شهرستان های اطراف عنوان کرد که موجب رفع نیاز به مراجعه به مرکز استان برای درمان بیماری های قلبی می شود.

او با بیان اینکه ساخت این پروژه به صورت کامل به پایان رسیده است، گفت: مرکز قلب آباده هم اکنون در مرحله نصب تجهیزات قرار دارد.

دکتر ایمانیه

دکتر مهدوی، مرکز خدمات جامع سلامت شماره 2 سیدالشهدا(ع) را سومین پروژه مورد بازدید رییس دانشگاه و قائم مقام معاون بهداشتی دانشگاه عنوان کرد که این پروژه نیز به زودی به چرخه ارایه خدمت می پیوندد.

رییس شبکه بهداشت و درمان آباده این مرکز را خدمتی همگام با طرح تحول نظام سلامت در شهرستان آباده دانست که طی مدت 9 ماه، ساخت آن تکمیل شده است .

او ادامه داد: این مرکز برای ارایه خدمات سلامت به حدو.د 20 هزار نفر جمعیت آباده در منطقه صادق آباد پیش بینی شده که زمینه دسترسی عادلانه این منطقه از آباده به خدمات سلامت را در نزدیکی محل سکونت، فراهم می سازد.

دکتر مهدوی از حضور دو پزشک خانواده، در کنار مراقبان بهداشت و واحدهای دندانپزشکی، آزمایشگاه، مبارزه با بیماری ها و بهداشت خانواده در این مرکز خبر داد که به زودی به بهره برداری می رسد.

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 28 خرداد 1396 11:05
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا