اولین نگارش در 04 تیر 1396
تعداد بازدید: 571
چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز عید سعید فطر را تبریک گفت

 

 عید فطر

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ارسال پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت ومنابع؛ در متن پیام دکتر سید جلیل معصومی آمده است:

ماه رمضان، ماه عبادت، نزول قرآن، ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. در مکتب پرفیض ماه رمضان، فطرت انسانی جان گرفته و به صحنه زندگی گام می گذارد و استعدادهای معنوی آدمی را شکوفا می نماید و آن گاه می توان فرد را سعید و نیک بخت نامید.

شب عید سعید فطر، شب نزول رحمت الهی و فرصتی برای پوزش طلبی از گناهان است. در روایات اسلامی آمده که فضیلت این شب عزیز، کمتر از شب قدر نیست.

عید فطر، روزی است که همه مسلمانان جهان در کنار یکدیگر به نماز می ایستند و به عبادت خداوند متعال می پردازند و کام خویش را با حلاوت ذکر او شیرین می کنند. عیدفطر، نمادی از وحدت مسلمانان است؛ وحدتی که سبب ذلت و ناامیدی شیطان و نیز خواری استکبار و دشمنان اسلام می شود.

عید فطر عید عزت موحدان و عید عظمت خداجویان است. عید عزت و پایداری و عید صلح و مهرورزی است. عید انسان‌دوستی و کمال‌جویی و عید ظلم ستیزی و عدالت‌‌خواهی است. عید تعاون و نوع دوستی و عید پیام محمد (صل الله علیه و آله و سلم) و روز شرافت و کرامت محمدی (ص) است.

اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ سعید فطر همه هموطنان عزیزم به خصوص اساتید،کارکنان ودانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، از خداوند متعال رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

 

دکتر سید جلیل معصومی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

 

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 04 تیر 1396 12:04
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا