اولین نگارش در 04 تیر 1396
تعداد بازدید: 845
چاپ

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از در دست ساخت بودن 17 بیمارستان در استان فارس خبر داد.

دکترمعصومی

 

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "سید جلیل معصومی" با اعلام این خبر، گفت: از جمله این پروژه های بیمارستانی در استان می توان به بیمارستان شهرستان های فیروزآباد، قیروکارزین، کازرون، کوار و نی ریز اشاره کرد.

او از نظارت مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه بر 83 پروژه، سلامت در استان، به صورت پیمانی خبر داد و افزود: همچنین برآورد انعقاد پیمانی بیست پروژه دیگر نیز طی سه ماهه نخست سال جاری، انجام شده است.

دکتر معصومی همچنین با اشاره به در دست ساخت بودن 364 پروژه بهداشتی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: این پروژه ها به صورت امانی بوده و با حضور کارشناسان دفاتر فنی دانشگاه در استان، بر روند ساخت و پیشرفت آن ها نظارت لازم صورت می گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه همچنین از پروژه بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) کوار به عنوان یکی از پروژه های مهم دانشگاه خبر داد که هفته گذشته، با حضور اعضای هیات رییسه دانشگاه مورد بازدید قرار گرفته و ابراز امیدواری کرد در نیمه نخست سال جاری، مورد بهره برداری قرار گیرد.

او یادآور شد: طی دو سال گذشته، با همت مجموعه دانشگاه، بیمارستان های بزرگی مانند پیوند اعضای بوعلی سینا با 650 تخت، بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع)، بیمارستان های 32تخت خوابی در بوانات و بیضا، بیمارستان های 10 تخت خوابی در قادرآباد، حسن آباد اقلید، علامرودشت، کامفیروز، داریون و کره ای، بیمارستان 96تخت خوابی در استهبان، بیمارستان 150 تخت خوابی در آباده و بیمارستان 200 تخت خوابی در داراب، به مجموعه خدمات سلامت در استان فارس پیوسته است.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 04 تیر 1396 12:09
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا