اولین نگارش در 19 تیر 1396
تعداد بازدید: 695
چاپ

آغاز به کار کارگاه حکمرانی، رهبری و برنامه ریزی راهبردی ویژه مدیران بیمارستان های کلان منطقه 5 در شیراز

 

 

 

کارگاه چهار روزه حکمرانی، رهبری و برنامه ریزی راهبردی ویژه مدیران بیمارستان های کلان منطقه پنج کشور، در شیراز آغاز به کار کرد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آیین آغاز به کار این کارگاه، بر اهمیت آموزش مدیران بیمارستان ها و افزایش تجربه آنها تاکید کرد.

دکتر "محمدهادی ایمانیه" گفت: در کشور عده ای مدیریت می خوانند اما حاضر نیستند در بحث های اجرایی وارد شوند و عده ای دیگر کسانی هستند که از قبل آماده هستند و وارد این عرصه شده اند، اما اطلاعات کلاسیک آنها کمتر از گروه نخست است، این گروه در کارهای اجرایی تجربه کسب کرده اند و تجربه هایشان بسیار ارزشمند است و می توانند فرآیندهای علمی تازه ای رقم بزنند.

 

 مدیران بیمارستان ها مدیران بیمارستان ها

 

او ادامه داد: برگزاری این کارگاه ها و دوره ها به کسانی که از گروه دوم هستند کمک می کند با مفاهیم علمی و به روز آشنا شوند و این افراد بسیار بهتر می توانند در کارهای مختلف مدیریتی موفق باشند.

 

رییس دانشگاه ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این کارگاه ها، افزود: این کارگاه، فرصت مناسبی برای حاضران است تا آغازی برای یک حرکت جدید باشد.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: در راستای توانمندسازی مدیران و افزایش علم و آگاهی آنان برای ارایه بهترین وضعیت مدیریت در حوزه های مختلف دانشگاه به ویژه بیمارستان ها، با هماهنگی وزارت بهداشت دوره های آموزشی مدیریت برای مدیران بیمارستان های کلان منطقه پنج(استان های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، خوزستان و هرمزگان) برگزار می شود.

 

دکتر "سید جلیل معصومی" افزود: در این دوره ها، استادان برتر کشوری مطالب مختلف شامل روش های نوین مدیریتی و نحوه اجرای آنها را بررسی و ارایه می کنند تا بتوانیم وضعیت بهتر و به روزتری در ارایه خدمات سلامت به بیماران و کارکنان ایجاد کنیم.

 

مدیران بیمارستان ها مدیران بیمارستان ها

 

او اضافه کرد: برگزاری این کارگاه ها کمک می کند تا علم افرادی که در این کارگاه ها حضور دارند افزایش پیدا کند، جدیدترین علم روز را یاد بگیرند، همه مدیران باید در زمینه اطلاعات مدیریتی به روز باشند، فراگرفتن آنچه که در جاهای مختلف جهان آزمایش شده است و به عنوان یک مرجع مدیریتی در کتاب ها ارایه شده است به مدیران کمک می کند تا در نحوه کارها در بیمارستان، روش نوین را استفاده کنند و روش های سنتی که ممکن است بعضی از آنها جوابگو نباشد را کنار بگذارند.

 

این کارگاه ها، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سالن رازی مجتمع ولایت دانشگاه، برگزار می شود./102

 

پایان خبر


آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 21 تیر 1396 06:05
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا