اولین نگارش در 24 مرداد 1396
تعداد بازدید: 432
چاپ

برگزاری سومین نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ‌های علوم پزشکی کلان منطقه 5 کشور به صورت ویدئو کنفرانس 


     سومین نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ‌های علوم پزشکی کلان منطقه 5 کشور، به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه ، رییس دبیرخانه کارگروه تخصصی معاونین توسعه کلان منطقه پنج کشور، گفت: با ابلاغ دستور العمل ارزیابی مدیریت عملکرد از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان، استفاده از نظام ارزیابی عملکرد و رتبه بندی سازمان ها با رویکرد نظام مند، گامی مؤثر در راستای رقابت هدفمند، افزایش شفافیت اطلاعات و افزایش انگیزه برای دستیابی به اهداف است.

دکتر "سید جلیل معصومی"، افزود: با اجرای ارزیابی مدیریت عملکرد، این مهم با سنجش، ارزش گذاری و قضاوت در خصوص عملکرد سازمان ها و با تعیین معیارهای مناسب مورد تجریه و تحلیل قرار می گیرد.

 

دکتر معصومی

او با تاکید بر تقویت نقاط قوت طرح تحول نظام سلامت و بازنگری نقاط ضعف این طرح، بیان کرد: لازم است دانشگاه ‌های علوم پزشکی سراسر کشور، با دغدغه بیش از پیش نسبت به ارایه نظرات کارشناسی، با هدف بازنگری طرح تحول سلامت و رفع کاستی ‌های این طرح، اقدام کنند.

دکتر معصومی، با اشاره به ابلاغ دستور کارهایی از سوی وزارت بهداشت به معاونت ‌ها، اضافه کرد: لازم است معاونان توسعه منطقه پنج، نیازها و اصلاح های الزامی را بررسی و در این نشست ها بیان کنند، تا پس از نتیجه گیری و جمع بندی نهایی، نظرات پیشنهادی به وزارت بهداشت ارسال شود.

سومین نشست معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ های علوم پزشکی منطقه 5 کشور، با حضور دانشگاه‌ های علوم پزشکی بندرعباس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، جهرم،  لارستان و گراش، به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

 

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 24 مرداد 1396 12:16
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا