اولین نگارش در 06 شهریور 1396
تعداد بازدید: 527
چاپ

برگزاری هفتمین دوره از کارگاه های آموزشی مدیران بیمارستان های قطب 5 کشور به میزبانی شیراز

 

 

 

هفتمین دوره از کارگاه های آموزشی مدیران بیمارستان های قطب پنج کشور، به میزبانی شیراز، در حال برگزاری است.

به گزارش "وب دا" در شیراز، مدير منابع انساني و تحول اداري دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: هفتمین بخش از مجموعه کارگاه های آموزشی مدیران بیمارستان های قطب پنج کشور، با موضوع مدیریت منابع انسانی در بیمارستان ها، در حال برگزاری است.

دکتر"حامد فصيحي نيا"، افزود: این کارگاه های آموزشی، در راستای یک برنامه اعلام شده از سوی سازمان جهانی بهداشت (who)، در سطح کشور برگزار می شود.

مدیران بیمارستان ها

او ادامه داد: این کارگاه های آموزشی در بخش های مختلف با حضور مدیران منتخب بیمارستان های قطب پنج کشور، شامل استان های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، هرمزگان، لار، گراش، جهرم و فسا، برگزار می شود که هدف آن، ارتقا و بهبود کیفیت مدیریت است.

دکتر فصیحی نیا، اضافه کرد: کارگاه های آموزشی سه یا چهار روزه است که مدیران بیمارستان ها با گرد هم آمدن، از سوی مدرسان کشوری آموزش های لازم را دریافت می کنند، همچنین این مدرسان، توسط سازمان جهانی بهداشت آموزش دیدند.

مدير منابع انساني و تحول اداري دانشگاه، بیان کرد: در این کارگاه آموزشی، در خصوص فرهنگ سازمانی، ارتباطات، هوش هیجانی، اخلاق حرفه ای، قوانین و مقررات در نیروی انسانی، مدیریت، ارزیابی عملکرد، برونسپاری، کار همزمان، پویایی تیم، مدیریت مذاکره، برآورد نیروی انسانی، توضیحاتی ارایه می شود.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 06 شهریور 1396 14:25
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا