اولین نگارش در 06 شهریور 1396
تعداد بازدید: 634
چاپ

ثمربخشی خدمات دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز با کسب دوباره عنوان برتری در تحول اداری، در استان فارس


 

 

بیستمین جشنواره شهید رجایی استان فارس، با اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به عنوان سازمان برتر استان فارس، در تحول اداری، از میان دستگاه های اجرایی استان فارس، ساعتی پیش به پایان رسید.

تحول اداری

به گزارش "وب دا" در شیراز، دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در ارزیابی سال 94 دستگاه های اجرایی استان فارس، در بحث تحول اداری، موفق به کسب رتبه نخست شده بود، امسال نیز با ارزیابی فعالیت ها در سال 95، این موفقیت را تکرار کرد و در ردیف 6دستگاه برتر استان، جای گرفت.

تحول اداری

در بیستمین جشنواره شهید رجایی، که ساعتی پیش به میزبانی استانداری فارس و با حضور مسوولان، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی استان به پایان رسید، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بار دیگر به عنوان دستگاه برتر استان در تحول اداری معرفی شد.


این رتبه بندی، بر اساس ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی عملکرد دستگاه های اجرایی در تحول اداری بود که مجموعه عظیم دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز، توانستند خود را برای دومین سال متوالی، به عنوان دستگاه برتر استان، معرفی کنند.

هفته دولت؛ فرصتی برای تجلی ارتباط ارزشمند مردم و مسوولان

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در این آیین، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت، گفت: شهیدان رجایی و باهنر، اسوه ایثار در زمان خود بودند و باقی خواهند ماند، زیرا آنان در کینه و نفرت منافقان سوختند، تا زنده بودن را به دولت های بعدی بیاموزند و آنچه که در دنیا پایدار می ماند، تلاش در جهت رضای خداوند است.

 تحول اداری

آیت اله "اسداله ایمانی"، با بیان اینکه باید از آنهایی که فعالیت های بسیار بالایی دارند، تقدیر شود، افزود: هفته دولت فرصت مناسبی برای این کار است، همچنین مسوولان باید خود را خدمتگزار مردم بدانند و مردم نیز باید قدردان وجود مسوولان باشند که ارتباط این دو با هم، ظریف و ارزشمند است.

استاندار فارس نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: استان فارس بر اساس شاخص های مهم کشور، در وضعیت مطلوب تری نسبت به سال گذشته قرار گرفته است.

مهندس "سید محمدعلی افشانی"، افزود: مبنای افتتاح، باید بهره برداری برای مردم ارایه خدمات باشد.

تحول اداری

او با تاکید بر شناخت افراد مستعد و کارمندان سالم و پرتلاش را بشناسیم و ایجاد زمینه رشد آنها، یادآور شد: لازم است از شرکت های دانش بنیان حمایت کرد، زیرا سرمایه کشور محسوب می شوند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، گفت: بیستمین جشنواره شهید رجایی استان فارس، با حضور تمامی دستگاه های اجرایی مشمول، با هدف ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در طول سال 95، برگزار شد.


مهندس "ساسان تاجگردون"، افزود: در اجرای مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری، تمامی دستگاه های اجرایی مکلف هستند برای ارزیابی و رصد، اقداماتی را که در حوزه دولت، در هر دوره از سال انجام داده اند، ارایه دهند.

او ادامه داد: در راستای ارج نهادن به خدمات ارزنده و تلاش دستگاه های اجرایی و نهادینه کردن شاخص های اساسی در بخش ها، امروز شاهد ارایه نتایج ارزیابی به مسوولان و مردم هستیم.

 

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، اضافه کرد: دراین راستا، دولت دو شاخص عمومی و اختصاصی تعیین کرده که مشمول تمام دستگاه های اجرایی می شود، همچنین هر یک از این شاخص ها، هزار امتیاز دارد و دستگاه ها با خوداظهاری در این شاخص ها، ارایه مطلب می کنند.

مهندس تاجگردون، بیان کرد: در این جشنواره، از شش دستگاه اجرایی استان در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی، سه دستگاه در شاخص های عمومی و سه دستگاه در شاخص های اختصاصی، همچنین جمعی از کارمندان نمونه قسمت های مختلف دستگاه های استان، تقدیر می شود.

تحول اداری

دکتر "سید جلیل معصومی"، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این خصوص، گفت: هر ساله از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استانداری، تمامی دستگاه های استان، بر اساس شاخص های اختصاصی و عمومی، مورد ارزیابی قرار می گیرند که دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در بحث تکریم ارباب رجوع، بهبود ارایه خدمات و بهبود فضاهای موجود، در بین دستگاه های مختلف، مقام برتر استان را کسب کرد.

 

او افزود: دانشگاه با توجه به گستردگی خدمات انجام شده و گستردگی فعالیت در سطح استان، در قسمت های مختلف، مانند درمانی، آموزشی، بهداشتی و پژوهشی، در ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استانداری، توانست رتبه برتر را در بین دستگاه های استان دریافت کند.

تحول اداری

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز این موفقیت حاصل تلاش بیش از 25هزار کارکنان این دانشگاه عنوان کرد.

در این جشنواره که ساعتی پیش به کار خود پایان داد، 6 دستگاه اجرایی استان فارس که حایز بالاترین رتبه ها در ارزیابی امتیازهای عمومی و اختصاصی بودند، اعلام شدند.

تحول اداری

همچنین، از دکتر "كامران مهدوي" رئيس شبكه بهداشتي درماني آموزشي شهرستان آباده، دکتر "لعبت صالحي" سرپرست مركز سياستگذاري و برنامه ريزي دانشگاه، دکتر "كامبيز ايرجي" قائم مقام معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه، دکتر "حامد فصيحي نيا" مدير منابع انساني و تحول اداري دانشگاه، دکتر "محمد حبيبي" كارشناس مسوول تحول اداري دانشگاه و "راضيه قاسمي" كارشناس تحول اداري دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز تقدیر شد.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 06 شهریور 1396 17:51
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا