اولین نگارش در 08 شهریور 1396
تعداد بازدید: 735
چاپ

قدردانی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز به پاس موفقیت دوباره کارکنان این مجموعه در تحول اداری استان

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از کارکنان این مجموعه، به پاس موفقیت دوباره، برای کسب عنوان دستگاه برتر استان در تحول اداری، قدردانی کرد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، در بیستمین جشنواره شهید رجایی که ششم شهریور، همزمان با هفته دولت، به میزبانی استانداری فارس، برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در زمره دستگاه های برتر استان، در تحول اداری، جای گرفت.

به همین مناسبت، دکتر "سید جلیل معصومی"، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، از تلاش مجموعه کارکنان دانشگاه که در کسب این رتبه نمود یافت، قدردانی کرد.

او این موفقیت را حاصل تلاش دسته جمعی کارکنان دانشگاه و عزم جدی برای ایجاد تحول مثبت در خدمات اداری عنوان کرد و گفت: موفقیت و دریافت رتبه برتر اصلاح نظام اداری استان در دو سال متوالی را به همه همکاران تبریک می گویم و امیدوارم در سایه الطاف الهی بتوانیم به تعهدات خود نسبت به مردم و نظام سلامت کشور کوشاتر باشیم.

تحول اداری

دکتر "لعبت صالحي"، سرپرست مركز سياستگذاري و برنامه ريزي دانشگاه و مدیر گروه تحول اداری نیز ضمن تبریک به همه همکاران، مسوولان و اساتید دانشگاه، گفت: این موفقیت، افتخاری است که مرهون زحمات فعالانه و مستمر نیروهای ستادی و محیطی دانشگاه علوم پزشکی بوده و پایه ریزی آن متعلق به سالیان قبل است، حسن نگرش و توانمندی کارشناسان و مدیران ستادی و محیطی هر ساله موجبات پیشرفت بیشتر را هموارتر ساخته که تبلور آن را بار دیگر در جشنواره بزرگ شهید رجایی استان شاهد بودیم.

دکتر صالحی ضمن قدردانی از همه همکاران گفت: در حیطه شاخص های عمومی، این موفقیت با همکاری مسوولان کمیته ها، دکتر "حامد فصیحی نیا"، دکتر "علیرضا صحراگرد"، دکتر "مهوش علیزاده"، دکتر "فرشاد فتاحی"، دکتر "سید هدایت الله فقیه " و دکتر "کریم فرهادی"،"دکتر محمد حبیبی" و کارشناسان مسوول، "سید فخرالدین دبیری"، "میترا خسرونیا" ،"زهرا فقیه"، "سهیلا منبری"، "مریم معافیان" ،"سیما قاسمعلی نژاد شیرازی"، "مهدی کلانتری"، "اسداله اژدری"، "محسن ناصری نژاد"، "سمیه شفیعی"، "روح الله علیزاده"، "مریم واثقی "، "غلامرضا  جمشیدی"، "زهرا کمالی"، "امیرمهدی فرشاد"، "امین حسندخت"، "سید علیرضا دشتی"، "مریم حبیبی"، دکتر "اکبر اجرائی" و "مسعود پرهیزگار"، در ستاد دانشگاه و جمع کثیری از همکاران در مجموعه واحدهای محیطی و ستادی، به دست آمده است.

او در حیطه شاخص های اختصاصی این موفقیت را مرهون تلاش همه کارکنان دانشگاه و همکاری اختصاصی دکتر "محمدرضا کریمی"، "افشان جوادی"، "سمیه حسانی"، "سعید آقاجانیان"، "سعید اژدری"، دکتر "محمدمهدی رزمجو"، "فریدون سلیمانی"، دکتر "ناهید حاتم "، "نگار فیروزی"، دکتر "سید کاظم سراج زاده"، دکتر "فرهاد لطفی"، دکتر "علیرضا صالحی"، دکتر "مجتبی حیدری"، "سید مجتبی میرابراهیمی"، "فاطمه جوکار" و دکتر "ابراهیم فلاح زاده" در بخش ستاد دانشگاه اعلام کرد.

دکتر صالحی با بیان اینکه برنامه و شاخص های اصلاح نظام اداری با نام بهبود کیفیت (Quality Improvement) در نظام های سلامت دنیا مطرح می شود، گفت: یکی از اهداف اصلی بهبود کیفیت خدمات سلامت، موضوع تکریم ارباب رجوع بوده که معادل آن با عنوان (Patient experience) امروزه مورد توجه بسیاری از مدیران نظام سلامت دنیا قرار گرفته است.

او با اشاره به وجود تجربیات و شواهد موفق اجرایی بسیاری برای انتخاب بهترین شاخص های بهبود کیفیت عملکرد ، اضافه کرد: گروه علمی و اجرایی تحول اداری شامل دبیران کمیته ها و کارشناسان محیطی دانشگاه بر روی بومی سازی و انتخاب مناسب شاخص ها با رویکرد اقدام پژوهی تلاش می کنند.

سرپرست مركز سياستگذاري و برنامه ريزي دانشگاه همچنین  ابراز امیدواری کرد که هر ساله به کیفیت شاخص ها و سنجه های ارزیابی با همکاری کارکنان دانشگاه افزوده شود تا شاهد بیشترین هم افزایی، ترجمان بهینه سیاست ها  و برنامه ریزی موثرتر بوده تا در نهایت ارتقای کیفیت خدمات دانشگاه را نظاره گر باشیم. 

پایان خبر

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 13 شهریور 1396 10:59
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا