اولین نگارش در 26 شهریور 1396
تعداد بازدید: 533
چاپ

پایش برنامه های عملیاتی منطقه پنج آمایش کشور در چهارمین نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع

 

 

 

چهارمین نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ‌های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور، به صورت ویدئوکنفرانس و پیرامون بررسی و پایش برنامه های عملیاتی این منطقه، برگزار شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رییس دبیرخانه کارگروه تخصصی معاونان توسعه کلان منطقه پنج کشور، گفت: با اجرای برنامه بررسی و پایش عملکرد برنامه های دانشگاه های علوم پزشکی از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، استفاده از نظام ارزیابی عملکرد و رتبه بندی سازمان ها با رویکرد نظام مند، گامی مؤثر در راستای رقابت هدفمند، افزایش شفافیت اطلاعات و افزایش انگیزه دستیابی به اهداف است.

 

دکترمعصومی

دکتر "سید جلیل معصومی"، افزود: با اجرای پایش برنامه های مشترک معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه معاونت برنامه ریزی(HOP) وزارت بهداشت با سنجش، ارزش گزاری و قضاوت در خصوص عملکرد پروژه ها، با تعیین معیارهای مناسب، مورد تجریه و تحلیل قرار می گیرد.

 

دکترمعصومی

 

 

دکتر معصومی، با اشاره به ابلاغ دستورکارهایی از سوی وزارت بهداشت به معاونت ‌ها، اضافه کرد: در معاونت ها و حوزه های تخصصی ستاد وزارت بهداشت، با مشارکت دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، نسبت به تدوین برنامه عملیاتی مشترک سال 96 در چارچوب شیوه نامه ها اقدام شده است که این شیوه نامه ها می تواند مبنای برنامه عملیاتی اختصاصی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی در سال جاری قرار گیرد.

چهارمین نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ های علوم پزشکی منطقه پنج کشور، با حضور دانشگاه‌ های علوم پزشکی، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، جهرم، لارستان و گراش و دکتر "کاوه" رئیس دبیرخانه برنامه ریزی عملیاتی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

 پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 26 شهریور 1396 14:33
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا