اولین نگارش در 11 مهر 1396
تعداد بازدید: 576
چاپ

سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس اعلام کرد: امتیاز بالای دانشگاه علوم پزشکی شیراز در کارنامه ارزیابی عملکرد سال 95


 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز از اعلام کارنامه ارزیابی عملکرد این دانشگاه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "سیدجلیل معصومی" با اشاره به معرفی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان یکی از دانشگاههای برتر استان در زمینه تحول اداری که چندی پیش اعلام شد،گفت: به تازگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، کارنامه عملکرد دانشگاه در سال 95 را اعلام کرده است.

او با بیان اینکه این برای دومین سال متوالی است که دانشگاه علوم پزشکی شیراز توانسته به عنوان دانشگاه برتر استان در ارزیابی عملکرد معرفی شود، افزود: در این کارنامه، امتیاز دانشگاه از مجموع دو هزار امتیاز و بر اساس شاخصهای عمومی و اختصاصی اعلام شده است.

معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ادامه داد: بر اساس این ارزیابی، دانشگاه علوم پزشکی شیرارز در شاخصهای اختصاصی از مجموع هزار امتیاز، تمامی این میزان را کسب کرده است که این حاصل همکاری مجموعه سی هزار نفری دانشگاه در تلاش برای تأمین و ارتقای سلامت مردم است.

دکتر معصومی امتیاز دانشگاه در شاخصهای عمومی را نیز 973 و 66 صدم درصد، از مجموع هزار امتیاز اعلام کرد و گفت: مجموع امتیازهای دانشگاه در شاخص های عمومی و اختصاصی در این کارنامه، 1973 و 66 صدم درصد اعلام شده است.

در این ارزیابی عملکرد 60 دستگاه استان فارس مورد بررسی قرار گرفته و از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، طی آیینی به مناسبت هفته دولت، به عنوان یکی از 6 دستگاه برتر استان، با حضور استاندار فارس، تحلیل شد.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 11 مهر 1396 18:39
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا