اولین نگارش در 29 مهر 1396
تعداد بازدید: 845
چاپ

تکریم و معارفه قائم مقام معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه در نشست مشترک شورای مدیران معاونت توسعه و مدیران بیمارستان های شیراز


 

 

نشست مشترک شورای مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع و مدیران بیمارستان های شیراز، با آیین تکریم و معارفه قائم مقام پیشین و جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، همراه بود.

به گزارش "وب دا" در شیراز، در این نشست، معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تلاش و زحمات شایسته دکتر "کامبیز ایرجی" قائم مقام پیشین این معاونت را مورد قدردانی قرار داد.

 

دکتر ایرجی

دکتر "سید جلیل معصومی"، افزود: توفيق خدمت خالصانه به مردم، به ويژه خدمت براي ارتقای سطح سلامت هموطنان، از نعمت هاي الهي است كه همه بايد قدردان آن باشیم.

او ادامه داد: تحقق تحول نظام سلامت نيز مديون تلاش مديران و متخصصاني همچون دکتر ایرجی است كه دانش و تخصص خود را در راه خدمتگزاري و اعتلاي بهداشت درمان و آموزش پزشكي كشور، به كار گرفتند.


 

 

 

 

 

 

دکتر ایرجی

 

 

دکتر معصومی، اضافه کرد: با توجه به نقش و اهمیت فعالیت های حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، که مجموعه را پیشتیبانی کرده و موجب گسترش امکان ارایه خدمات رسانی به مردم می شود، امیدواریم همه دست اندرکاران این معاونت، بتوانند با همدلی و مشارکت در این زمینه موثرتر واقع شوند.

معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه، از زحمات و كوشش دکتر ایرجی در دوران تصدي مسووليت قائم مقام معاونت توسعه مديريت و منابع، كه همزمان با اجراي طرح تحول نظام سلامت و نيازمند تلاشي خستگي ناپذير بوده است، قدرداني کرد.

در ادامه این نشست، دکتر "مهرداد شريفی"، به عنوان قائم مقام جدید معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه معرفی شد.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 29 مهر 1396 16:46
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا