اولین نگارش در 11 آذر 1396
تعداد بازدید: 426
چاپ

موفقيتي ديگر براي دانشگاه علوم پزشكي شيراز: كسب رتبه عالي در ارزيابي عملكرد سال 95 در بين دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور


   در موفقيتي ديگر براي دانشگاه علوم پزشكي شيراز، رتبه عالي ارزيابي عملكرد سال 95 دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور، به اين دانشگاه اختصاص يافت.


دکتر معصومی

 

  به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دكتر سيد جليل معصومي، معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي شيراز، با اعلام خبر اين دستاورد جديد، آن را حاصل همدلي و مشاركت جمعي يكايك اعضاي خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشكي شيراز عنوان كرد.
او افزود: با توجه به نتايج ارزيابي عملكرد دستگاه هاي اجرايي در جشنواره شهيد رجايي سال 95 و با توجه به كسب رتبه عالي در ارزيابي عملكرد دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور، با اهداي لوح سپاس، اين تلاش ها مورد تقدير قرار گرفت.
او از مجموعه كاركنان دانشگاه علوم پزشكي شيراز، براي همكاري در دستيابي به اهداف تعريف شده، قدرداني كرد.
در لوح سپاس دكتر سيد علي صدرالسادات، معاون توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، خطاب به دكتر سيد جليل معصومي معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي شيراز، به مناسبت اين موفقيت، آمده است:
عملكرد موثر و كاراي نظام اداري سهم ويژه اي در پيشرفت و توسعه يكپارچه كشور دارد و جشنواره شهيد رجايي فرصتي را فراهم مي آورد تا عملكرد دستگاه هاي اجرايي در فضاي رقابتي بر اساس الگوهاي مديريتي ارزيابي گردد كه ثمره آن افزايش رضايت و اعتماد عمومي به عنوان بزرگترين سرمايه و تكيه گاه نظام اداري، تحقق منويات رهبري و دولت خدمتگزار مي باشد.
بدينوسيله مراتب تقدير و تشكر خود را به مناسبت كسب رتبه عالي در ارزيابي عملكرد سال 95 كه حاصل تلاش ارزنده حضرتعالي و كاركنان محترم آن دانشگاه مي باشد، اعلام مي دارم. اميد است در پرتو بهره گيري از تعاليم دين مبين اسلام و بهره مندي از انور تابناك انقلاب اسلامي در نظام جمهوري اسلامي ايران منشاء خير و بركت بوده و همواره موفق و مؤيد باشيد. از درگاه ايزد منان، دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثير آن بزرگوار در راستاي دستيابي به اهداف عاليه نظام سلامت را مسئلت دارم.


دكتر سيد علي صدرالسادات
معاون توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 11 آذر 1396 14:47
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا