اولین نگارش در 14 آذر 1396
تعداد بازدید: 481
چاپ

تبریک معاون توسعه مدیریت و منابع  ومدیر امور مالی دانشگاه به مناسبت روز حسابدار

 

روز حسابدار

معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین مدیر امور مالی دانشگاه، فرارسیدن روز حسابدار، را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، در متن پیام دکتر "سید جلیل معصومی" آمده است:

سیستم های حسابداری پیشرفته، امروزه نقش ویژه ای در دستگاه ها و سازمان ها ایفا می کنند و در واقع مجموعه حسابداری با تسلط بر ضوابط و قوانین و پاسخگویی به موقع، از مهم ترین بخش های یک اداره محسوب می شود.

حسابداران، اطلاعات موردنياز اكثر تصميمات اقتصادي در سطح بنگاه هاي دولتي، عمومي و خصوصي را تهيه و گواهي مي كنند. اين تصميمات، در كنار حفظ و حراست منافع عمومي، بنگاه ها و اقتصادها را به سوي بهينگي و رشد راهبر مي شوند. بنا بر اين تمام استفاده كنندگان اطلاعات حسابداري، اعم از سازماني و برون سازماني وجود سامانه هاي حسابداري و خدمات حسابداري را براي گرفتن تصميمات اقتصادي و نيز دوام و بقای بنگاه هاي اقتصادي حياتي و ضروري مي دانند.

با توجه به فرا رسيدن روز جهاني حسابدار و تقارن میمون و مبارک این روز با میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق علیه السلام، بر خود لازم مي دانم از زحمات و تلاش هاي بي شائبه همه همكاران ارجمند، در تمامی سطوح دانشگاه تقدير و تشكر نمايم، از خداوند متعال توفيق، صحت و موفقيت روزافزون تمامي همكاران، در ظل توجهات حضرت وليعصر ارواحنا له الفدا را مسئلت مي نمايم .

دکتر سید جلیل معصومی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

تبریک مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت روز حسابدار

مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز پانزدهم آذر، روز حسابدار را به تمامی فعالان در این عرصه به ویژه تلاشگران در امور مالی دانشگاه تبریک گفت.

در متن پیام "محمدحسن کشاورزی" آمده است: حسابداران مغز يك سيستم مالي بوده كه مثل زمين استهلاك ناپذيرند، موفقيت ايشان باارزش ترين دارایي هاي نامشهود ترازنامه سازمان است ولي ثبتشان نمي كنند.

روز حسابدار به قياس از هفته جهاني حسابداري، مظهر همگرايي، هم افزايي و خردورزي جمعي حسابداران ايراني در عرصه ملي است که نتیجه آن
تثبيت خردورزي جمعي در تمام فعاليت ها و عرصه هاي حرفه اي و اجتماعي هست، براي تحكيم وحدت و يكپارچگي حسابداران به روز حسابدار بایستی نگاه ویژه ای داشته باشیم.

بي ترديد مهم ترين رهاورد اين همگرايي و خردورزي جمعي، ايجاد توان و ظرفيت هم افزايي در عرصه حسابداري ملي و حضور فعالانه تر در تمامی عرصه های ملی و بين المللي خواهد بود.

مصادف شدن پانزدهم آذر با هفته وحدت و میلاد سراسر سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله و علیه و آله وسلم و امام جعفر صادق علیه السلام که باعث شور و نشاط مضاعف گردیده، ضمن تبریک هفته و روز حسابدار به تمامی دوستان و همکاران ارجمند، توفیق همت و تلاش در جهت شناساندن شأن و جایگاه واقعی این تخصص ارزشمند و مراعات بیش از پیش اخلاق حرفه ای را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.

 

محمدحسن کشاورزی

مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 14 آذر 1396 09:15
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا