اولین نگارش در 21 آذر 1396
تعداد بازدید: 483
چاپ
برگزیدگان تحول اداری دانشگاه، معرفی شدند

 


رئیس گروه تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اسامی واحدهای برگزیده دانشگاه در تحول اداری را معرفی کرد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "لعبت صالحی" گفت: در راستای عملیاتی کردن اصلاح فرآیند های نظام اداری، فرآیند ارزیابی عملکرد واحدهای محیطی و تابعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف اخذ بازخورد عملکرد این واحدها در تحقق اهداف، بررسی و تصحیح استراتژی ها و برنامه های اصلاح نظام اداری و بهبود مستمر فعالیت ها هر ساله انجام می شود.

او افزود: مدیریت توسعه و تحول دانشگاه به عنوان بازوی اجرایی برنامه های اصلاح نظام اداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی تلاش دارد تا فرآیند ارزیابی عملکرد سالیانه واحدهای دانشگاه را نیز به نحوی اثربخش و کارا عملیاتی سازد، در همین راستا، واحدهای تابعه دانشگاه در سال گذشته به پنج گروه اصلی تقسیم بندی و بر اساس مستندات بارگذاری شده در سامانه رشد و با توجه به نتایج فعالیت ها امتیازات کسب شده در هشت کمیته تحول اداری مورد ارزیابی قرار گرفتند.

دکتر صالحی ادامه داد: بر اساس الگوی طراحی شده، در نهایت رتبه بندی و سطح بندی واحدها صورت پذیرفت، به تمامی واحدهای شرکت کننده و فعال در ارزیابی کارنامه نتایج و قاب تحول اداری تحویل و 39 واحد برگزیده در همایش ارزیابی عملکرد که هفتم آذر برگزار شد، تجلیل شدند.

او یادآور شد: واحدهایی که در گروه خود بیشترین امتیاز را کسب کردند، موفق به کسب نشان طلایی و واحدهایی که از میانگین رشد گروه خود، رشد بیشتری نسبت به عملکرد سال گذشته داشتند نیز موفق به کسب نشان نقره ای شدند.

تحول اداری

رئیس گروه تحول اداری دانشگاه با بیان اینکه مدیریت توسعه و تحول اداری از سال 1395با هدف آگاهی و مشاهده عملکرد، اطلاع از نقاط قوت و ضعف عملکردی، شناسایی راهکارهای بهبود کیفیت خدمات و چگونگی انجام عملیات اصلاحی و بهبود مستمر، اقدام به طراحی و تهیه قاب تحول اداری قابل نصب در دفتر مدیریت هر یک از واحدهای تابعه دانشگاه کرده است، گفت: این رویکرد نوآورانه تمامی فعالیت های یک ساله هر واحد را با نگاه کمی و در قالب کارنامه عملکردی به نمایش می گذارد، به نحوی که در یک نگاه عملکرد واحد و نتایج قابل مشاهده و توصیف است.

دکتر صالحی اضافه کرد: کارنامه به نمایش درآمده در قاب تحول اداری شامل نمودار عملکرد چهار ساله گذشته واحد، نمودار عملکرد چهار ساله کمیته های هشت گانه تحول اداری، جایگاه واحد ارزیابی شده در بین دسته های همگروه خود و درصد رشد نسبت به سال گذشته است.

او افزود: در پی کسب موفقیت در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرائی استان فارس توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی 1395، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز توانست بین تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیز رتبه نخست ارزیابی در دوسال متمادی 94و95 را احراز کرده و لوح تقدیر این دوره از ارزیابی را از آن خود کند.

برای مشاهده واحدهای برگزیده، اینجا کلیک کنید.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 21 آذر 1396 19:15
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا