اولین نگارش در 30 آذر 1396
تعداد بازدید: 421
چاپ

آغاز به کار مرکز آموزش و توانمندسازی مدیران سلامت کشور به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز/ آغاز دور دوم آموزش مدیران بیمارستان های قطب 5کشور

 

 

مرکز آموزش و توانمندسازی مدیران سلامت کشور به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در جزیره کیش آغاز به کار کرد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، مدیر اجرایی این مرکز، گفت: مرکز آموزش و توانمندسازی مدیران سلامت کشور، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز و توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه اندازی شده و نخستین دوره این مرکز، با حضور چهل مدیر بیمارستان های قطب پنج کشور، در حال برگزاری است.

توانمدسازی مدیران توانمدسازی مدیران

دکتر "غلامرضا قاضی پور" افزود: ایده راه اندازی مرکز آموزش و توانمندسازی مدیران سلامت کشور با هدف آموزش مفاهیم سلامت به مدیران سطوح مختلف وزارت بهداشت، از چندی پیش شکل گرفت و هم اکنون به اجرا درآمده است.

او با اشاره به فعالیت این مرکز، با حضور تیم اجرایی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ادامه داد: همچنین به نحوی برنامه ریزی شده که فعالیت های مرکز در سطوح بین المللی و با همکاری سازمان بهداشت جهانی، توسعه یابد.

توانمدسازی مدیران توانمدسازی مدیران

مدیر اجرایی مرکز آموزش و توانمندسازی مدیران سلامت کشور از برگزاری دومین کارگاه آموزش مدیریت بیمارستانی کلان منطقه 5 کشور، از مجموعه دوره های هفتگانه مدیریت بیمارستانی و با عنوان «مدیریت بحران و آمادگی در بیمارستان» خبر داد که بیست و هفتم آذر آغاز شده و تا سی ام آذر نیز ادامه داد.

دکتر "سالاریان زاده"، دکتر "جعفری" و دکتر "وثوق مقدم" برای ارزیابی فضا، امکانات و تجهیزات آموزشی در این دوره حضور یافتند.

توانمدسازی مدیران توانمدسازی مدیران

این دومین کارگاه آموزشی در قطب دانشگاه علوم پزشکی شيراز از مجموعه دوره هاي توانمندسازي مديران بيمارستان هاي دولتي كشور است كه با مشاركت دفتر مديريت بيمارستاني و تعالي خدمات باليني معاونت درمان و مركز توسعه مديريت و تحول اداري معاونت توسعه و با همكاري سازمان بهداشت جهاني (WHO) از بهمن ماه سال ٩٥ در هشت قطب دانشگاهي و در هفت محور آموزشي آغاز شده است كه دوره نخست آن به پايان رسيده و دوره دوم آن نیز در ١٠ قطب كشوري تا ارديبهشت ماه ٩٧ ادامه دارد.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ پنج شنبه, 30 آذر 1396 07:01
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا