اولین نگارش در 04 بهمن 1396
تعداد بازدید: 422
چاپ

بررسی اعتبارات دانشگاه در لایحه بودجه سال 97 با حضور مسوولان دانشگاه به صورت ویدئوکنفرانس


 

وضعیت بودجه ریزی دانشگاه های علوم پزشکی در لایحه بودجه سال 97 کشور در نشستی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع، قائم مقام این معاونت و مدیر بودجه دانشگاه، به صورت ویدئوکنفرانس با رؤسای شبکه های بهداشت و درمان، رؤسای بیمارستان های شهرستان و مدیران بیمارستان های شیراز مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "سید جلیل معصومی" معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با توجه به  زمان بررسی و کارشناسی لایحه بودجه سال 97 کشور در مجلس شورای اسلامی و مسایل مرتبط با حوزه های مالی و بودجه، برآن شدیم که تا تمامی تلاش خود را برای به کمترین میزان رساندن کسری بودجه و یافتن راهکارهای جبران آن با کمک همفکری، به کار ببندیم.

او با تاکید بر ارتقای توانمندی ها و حرفه ای تر شدن، افزود: باید با تسلط بیشتر بر مقررات و آیین نامه ها، در روش ها و سیستم ها خلاقیت به خرج بدهیم تا شرایط بهبود یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تاکید کرد: باید برای برون رفت از مشکلات، تمهیداتی در نظر گرفت و آنچه که از دست خودمان بر می آید برای اصلاح ساختارها به کار ببندیم، لازم است پیرامون توزیع و تخصیص این منابع دقت بیشتری شود و اولویت ها را لحاظ کنیم.

دکتر معصومی در ادامه با اشاره به صحبت های اخیر وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص رفع چالش های پیش روی دانشگاه ها در پایان سال جاری و دغدغه ها و درخواست موکد وی برای برنامه ریزی مناسب، در خصوص تهیه نیازهای ضروری دو ماه آینده از جمله تامین دارو، تجهیزات، اولویت بندی و تمهیدات لازم از سوی دانشگاه ها، نکاتی را مطرح کرد.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 08 بهمن 1396 08:09
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا