اولین نگارش در 10 بهمن 1396
تعداد بازدید: 415
چاپ

گردهمایی نمایندگان و رابطان امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

 

 

با حضور نمایندگان و رابطان امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسایل مختلف مربوط به این حوزه بررسی شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، قائم مقام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این آیین گفت: افرادی در گذشته با ایثارگری و بدون توقع و چشمداشت به مردم و مملکت خدمت کردند، امتحان خوبی را پس دادند و این نکته بسیار مهمی است.

 

ایثارگران

دکتر "سید منصور کشفی" افزود: در حال حاضر سیستم باید به این افراد خدمت کند و این یک امر واضح و روشن است؛ یک از مواردی که بر پیگیری آن اصرار دارم مسایل مربوط به ایثارگران، رزمندگان و جانبازان است و این مسایل از سوی مسوولان دانشگاه با جدیت پیگیری می شود.

 

ایثارگران

مسوول هماهنگی امور ایثارگران کارکنان دانشگاه نیز گفت: این جلسات هر چند ماه یک بار برگزار می شود و نمایندگان و رابطان امور ایثارگران در حوزه های تابعه دانشگاه، دور هم جمع شده و مسایل و مشکلات موجود در امور ایثارگران را بررسی می کنند.

"محمدحسین سرایداران" با بیان اینکه حدود سه هزار ایثارگر در دانشگاه خدمت می کنند، افزود: در جلسه امروز از دو ایثارگر دانشگاه که در مسابقات ورزشی شرکت و رتبه قهرمانی کسب کرده اند، تقدیر می شود؛ یکی از این افراد جانباز 70 درصد و دیگری از بانوان بازنشسته دانشگاه است.

 

ایثارگران

او اضافه کرد: برای هر کدام از نمایندگان و رابطان امور ایثارگران در حوزه های مختلف دانشگاه، شرح وظایفی مشخص شده که بر اساس آن فعالیت می کنند؛ یکی از وظایف این است که اگر در واحدها مسایلی وجود دارد برای برطرف کردن آنها در همان واحد، تلاش شود و اگر در واحد مربوطه مشکل برطرف نشد، به ما ارجاع می شود تا در شورای مرکزی ایثارگران بررسی شود؛ این شورا از هفت ایثارگر دانشگاه تشکیل شده است و مسایل ارجاع شده از واحدها در این شورا بررسی شده و راهکارهای حل این مسایل به رئیس دانشگاه ارایه می شود.

 

ایثارگران

 

 

مسوول هماهنگی امور ایثارگران کارکنان دانشگاه، ادامه داد: در جلسات این شورا، مصوباتی ارایه می شود که واحدهای مختلف موظف هستند این مصوبات را اجرا کنند.

سرایداران بیان کرد: برنامه های رفاهی مانند ارایه وام به ایثارگران، اسکان ایثارگران در مشهد مقدس، استفاده از امکانات ورزشی و اعزام به مسابقات ورزشی از مواردی است که برای ایثارگران دانشگاه، انجام می شود؛ همچنین دیدار با خانواده شهدا و برگزاری مراسم های مذهبی از دیگر اقدامات در این حوزه است.

این برنامه، صبح امروز، نهم بهمن در سالن 22 بهمن ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار شد.

 

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 11 بهمن 1396 04:54
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا