اولین نگارش در 10 بهمن 1396
تعداد بازدید: 497
چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد: بدهی 750میلیارد تومانی بیمه ها به دانشگاه

 

دکتر معصومی

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جمع اصحاب رسانه استان، از بدهی 750میلیارد تومانی بیمه ها به دانشگاه خبر داد.

 

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "سید جلیل معصومی" در نشستی خبری که ظهر امروز، دهم بهمن در دفتر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز و در آستانه ایام مبارک دهه فجر برگزار شد حضور یافت و به پرسش های اصحاب رسانه در حیطه فعالیت های این معاونت پاسخ گفت.

 

از جمله مهم ترین پرسش های اصحاب رسانه، پرداخت های بیمه ها به دانشگاه علوم پزشکی شیراز بود که به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، هم اکنون به رقم 750 میلیارد تومان رسیده است.

 

دکتر معصومی اضافه کرد: بخشی از پرداخت های بیمه ها نیز به صورت اوراق تسویه شده که موجب اختلال در پرداخت بدهی دانشگاه به شرکت های تجهیزات پزشکی و دارویی و خدماتی شده است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیشترین میزان بدهی بیمه ها را مربوط به بیمه تامین اجتماعی و معادل 420 میلیارد تومان اعلام کرد.

 

او تاکید کرد: با وجود این حجم از مطالبات، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، همواره به بهترین نحو، نقش خود را در امر خدمات رسانی به مردم در مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان ها، نه تنها به مردم استان، بلکه حتی به مراجعان استان های همجوار ایفا کرده است.

 

او در بخش دیگری از صحبت های خود و در پرسش یکی دیگر از خبرنگاران شرکت کننده، به عقد قرارداد با شرکت های خصوصی اشاره کرد و گفت: این قراردادها با رعایت همه ضوابط و حضور و کنترل نمایندگان سازمان های نظارتی منعقد می شود و مستندات آنها نیز موجود است.

 

این نشست خبری، امروز، دهم بهمن، در دفتر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با حضور اعضای هیات رییسه دانشگاه و اصحاب رسانه برگزار شد.

 

پایان خبر

 

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 11 بهمن 1396 04:53
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا