اولین نگارش در 17 اسفند 1396
تعداد بازدید: 311
چاپ

بررسی برنامه های عملیاتی  سال 97 در ششمین نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه های علوم پزشکی منطقه پنج کشور


 

 

ششمین نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ‌های علوم پزشکی کلان منطقه 5 کشور، به صورت ویدئو کنفرانس و غیرحضوری برگزار شد.

 

منطقه پنج

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رییس دبیرخانه کارگروه تخصصی معاونان توسعه کلان منطقه پنج کشور، گفت: با توجه به تدوين پيش نويس برنامه عملياتي اختصاصي سال 97 و ابلاغ از سوی معاونت توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استفاده از نظام ارزیابی عملکرد و رتبه بندی سازمان ها با رویکرد نظام مند، گامی موثر در راستای رقابت هدفمند، افزایش شفافیت اطلاعات و افزایش انگیزه برای دستیابی به اهداف است.

دکتر "سید جلیل معصومی" افزود: با اجرای پایش برنامه های مشترک معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه های علوم پزشکی در سامانه برنامه عملیاتی معاونت توسعه مدیریت و منابع(OP) وزارت بهداشت با سنجش، ارزش گذاری و قضاوت در زمینه عملکرد پروژه ها با تعیین معیارهای مناسب مورد تجریه و تحلیل قرار می گیرد.

او با اشاره به ابلاغ دستور کارهایی از سوی وزارت بهداشت به معاونت ‌ها، اضافه کرد: ارایه مفاهيم كلي مرتبط با تاليف و تدوين برنامه عملياتي اختصاصي  سال 1397 معاونت توسعه با رويكرد تدوين پروژه و اقدامات لازم برای اصلاح فرآيند، بررسي و تبادل نظر در زمینه پروژه ها و اقدامات دانشگاه ها و دانشكده هاي كلان منطقه 5 در راستای تدوین برنامه عملیاتی مشترک سال 97، در این جلسه بین مدیران حوزه معاونت توسعه منطقه پنج مورد بحث و بررسی  قرار گرفت.

در این نشست غیرحضوری دانشگاه‌ ها و دانشکده های علوم پزشکی شیراز، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد، جهرم، لارستان، فسا، هرمزگان و گراش، شرکت داشتند.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 20 اسفند 1396 19:21
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا