اولین نگارش در 19 اسفند 1396
تعداد بازدید: 403
چاپ

از پرداخت مطالبات کارکنان تا خدمات رفاهی جدید از زبان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

 

 

دکتر معصومی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: علاوه بر زائرسرای مشهد مقدس و مهمانسراهای رفاهی شیراز، یک مجموعه رفاهی در "جزیره کیش" نیز به مجموعه این خدمات برای کارکنان دانشگاه افزوده شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "سید جلیل معصومی" با اعلام این خبر، گفت: در راستای افزایش امکانات رفاهی برای کارکنان دانشگاه، دو خوابگاه در جزیره کیش راه اندازی شده است.

او افزود: همچنین دو مهمانسرا در شیراز تجهیز و بازسازی شده که آماده پذیرش مهمانان نوروزی است.

دکتر معصومی در ادامه از رضایتمندی کارکنان از دو مجموعه رفاهی در شیراز و مشهد مقدس خبر داد و تاکید کرد: کارکنان می توانند ضمن نام نویسی در سامانه و رزرو مهمانسرای جزیره کیش نیز در تمامی روزهای سال با کمترین هزینه از امکانات رفاهی آن مجموعه استفاده کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه درباره پرداخت مطالبات اساتید پزشکان و کارکنان دانشگاه توضیح داد: با توجه به اینکه بخش زیادی از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی وابسته به بدهی بیمه هاست، پیگیری های بسیاری از سوی ریاست دانشگاه و معاونان برای دریافت این مطالبات انجام شده است.

او افزود: قسمتی از بدهی طرح تحول مطالبه شده است تا طی دو هفته آینده به دانشگاه پرداخت شود که در این راستا دانشگاه نیز بخشی از بدهی خود را به کارکنان پرداخت می کند.

دکتر معصومی با اشاره به این مشکل که بخش عمده ای از بدهی بیمه ها به صورت اوراق به دانشگاه پرداخت شده است، اضافه کرد: تنها راه هزینه این اوراق، پرداخت به شرکت های دارویی، تجهیزات پزشکی، شرکت های مصرفی و غیر مصرفی است که این موضوع در پرداخت بدهی دانشگاه به کارکنان و پزشکان، وقفه ایجاد کرده است.

او از پرداخت بخشی از معوقه های مطالبات مالی کارکنان در یک تا دو هفته آینده خبر داد و ابراز امیدواری کرد: لازم است پرداخت مطالبات از بیمه ها به صورت نقدی باشد تا دانشگاه نیز به وظیفه خود که پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان است، عمل کند.

 

پایان خبر

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 19 اسفند 1396 07:49
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا