اولین نگارش در 23 اسفند 1396
تعداد بازدید: 332
چاپ

تجلیل وزیر بهداشت از مقام شامخ شهدای دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

 

 

 

كنگره بزرگداشت شهداي وزارت بهداشت و دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور، با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعي از مسوولان و خانواده شهدا در همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، وزیر بهداشت در این آئین، گفت: خانواده های شهدا، مهمترین وظیفه انقلابی، ملی و ایمانی خود را به بهترین نحو انجام دادند و اگر ما با گذر زمان، نقش این مظلومان تاریخ، که در برابر ظلم و کفر ایستادند را فراموش کنیم، جفا و بی انصافی کرده ایم.

دکتر "سید حسن هاشمی" در چهارمین کنگره بزرگداشت شهدای وزارت بهداشت، افزود: وزارت بهداشت 445 شهید بزرگوار و بیش از 10 هزار جانباز را تقدیم انقلاب کرد و در مجموع 41 هزار نفر از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران وابسته به وزارت بهداشت هستند که مایه فخر و عزت ما به شمار می روند.

 

کنگره شهدای دانشگاهها

وزیر بهداشت تاکید کرد: نباید اجازه دهیم نام، یاد و خاطره شهدا کمرنگ شود؛ چرا که آنها عزیزترین سرمایه زندگی یعنی جان خود را فدا کردند و این فداکاری با هیچ معیاری به جز عشق به خدا، اسلام و وطن قابل توجیه نیست.

مسوول هماهنگی امور ایثارگران کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز گفت: در اين جلسه از شهداي وزارت بهداشت و درمان و همچنين شهیدان "قادري" و "فرهمندفر" از شهداي دانشگاه علوم پزشكي شيراز با اهدای لوح تقدير وزير بهداشت به خانواده هاي آنان تجلیل شد.

 

کنگره شهدای دانشگاهها

 به پيشنهاد دكتر "موسوي" مشاور وزير بهداشت در امور ايثارگران، "محمدحسین سرايداران" مسوول هماهنگی امور ایثارگران کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این آئین به پاس فعالیت در زمینه خدمت به ایثارگران، به عنوان یکی از چهار مشاور برتر امور ایثارگران در كشور، مورد تجلیل قرار گرفت.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 23 اسفند 1396 19:26
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا