اولین نگارش در 21 فروردين 1397
تعداد بازدید: 223
چاپ

برگزاری كارگاه آموزشي « زنجيره تامين و خدمات پشتيباني در بيمارستان » با حضور مدیران بیمارستان های قطب 5 کشور

 

مدیران بیمارستان ها

کارگاه آموزشی توانمندسازی، با حضور 40 مدیر بیمارستانی قطب پنج کشور، در شیراز برگزار شد.

 به گزارش "وب دا" در شیراز، معاون مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: پنجمین کارگاه از دوره دوم برنامه آموزش مدیران بیمارستانی(TOT) امروز، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار گردید.

 دکتر "فرشاد فتاحی جهرمی" با بیان اینکه این کارگاه ها در هفت دوره از سوی وزارت پیش بینی شده است و در قطب های کشور در حال اجرا است، افزود: دوره نخست این کارگاه با عنوان "مدیریت حاکمیت راهبردی" برگزار می شود و استادان برگزیده از سوی سازمان بهداشت جهانی آموزش این دوره را بر عهده دارند.

 معاون مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه، هدف از برگزاری این هفت کارگاه را توانمندسازی مدیران بیمارستان ها برای افزایش کیفیت خدمات بیمارستان ها عنوان کرد و ادامه داد:دوره پنجم این کارگاه با عنوان "زنجیره تامین خدمات پشتیبانی" برگزار می شود و استادان برگزیده از سوی سازمان بهداشت جهانی آموزش این دوره را بر عهده دارند، این استادان در آزمون های سازمان بهداشت جهانی شرکت کرده و نمره قبولی کسب کرده اند.

 او اضافه کرد: در این دوره از کارگاه های آموزشی، مطالبی شامل چالش های معاملاتی برای بیمارستان های ایران، آیین نامه های مالی و معاملاتی دانشگاه ها و همچنین بحث شکاف کیفیت در بیمارستان ها بر اساس مدل RATER بررسی و کار عملی این دوره از سوی اساتید و مدیران بیمارستان ها ارایه می شود.

 دکتر فتاحی، بیان کرد: هشتاد مدیر بیمارستانی در قطب پنج کشور داریم که به دو گروه 40 نفره تقسیم شده اند و دور دوم این کارگاه های هفتگانه، با حضور 40 مدیر بیمارستانی برگزار می شود.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 28 فروردين 1397 06:40
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا