اولین نگارش در 26 ارديبهشت 1397
تعداد بازدید: 676
چاپ
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از مرکز پزشکی مقایسه ای و تجربی
 
 

دکتر "سید جلیل معصومی" معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از مرکز پزشکی مقایسه ای و تجربی دانشگاه، بازدید کرده و از نزدیک با خدمات آن، آشنا شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "امین درخشان فر" رییس مرکز پزشکی مقایسه ای و تجربی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: در این بازدید، مجموعه فعالیت ها و خدمات مرکز پزشکی مقایسه ای و تجربی در زمینه تحقیقات پزشکی درون تنی(In-vivo) بر مبنای مدل های زنده، معرفی شد.

او افزود: دکتر معصومی در این برنامه، از بخش های جراحی، ریکاوری، تصویربرداری، آزمایشگاه های گیاهان دارویی، پاتولوژی و پروژه های عمرانی این مرکز، بازدید قرار کرد.

 

دکتر معصومی 

به گفته دکتر "درخشان فر" رییس مرکز پزشکی مقایسه ای و تجربی دانشگاه، این مرکز به عنوان زیرمجموعه معاونت پژوهشی دانشگاه با زیربنای ۹۰۰ مترمربع و برخورداری از بخش های مختلف تولید، تکثیر و پرورش حیوانات آزمایشگاهی، اتاق های عمل، ریکاوری و تصویربرداری، پژوهشگران حوزه تحقیقات درون تنی، ارایه خدمت می کند.

در این بازدید، دکتر "مهرداد شریفی" مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و دکتر "علی توکلی" مدیرامور پشتیبانی ورفاهی دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه را همراهی می کردند.

 

 

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397 03:20
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا