اولین نگارش در 07 مرداد 1397
تعداد بازدید: 116
چاپ

بازدید مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه از مرکز آموزشی درمانی شهید فقیهی

 

سرپرست مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه به همراه گروه نظارتی مدیریت یاد شده، با حضور در مرکز آموزشی درمانی شهید فقیهی، از فرآیندهای جاری در حوزه واگذاری ها، قراردادها، مدیریت کالا و خدمات، کارپردازی و انبارداری آن مرکز بازدید نمود.

 

hosp1hosp2

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر سید ابوالفضل هاشمی اصل گفت: اداره نظارت بر خدمات عمومی به تازگی و با این تفکر ایجاد شده که محورهاي ارزيابي و نظارت در حوزه قراردادها، مدیریت کالا و خدمات به گونه ای طراحي شود كه امكان شناسايي و تحليل دقيق، عميق و گسترده محيط داخلي اين حوزه های حساس و زمينه لازم براي تعيين راهبردها و راهكارها را فراهم آورد.

"دکتر هاشمی اصل" با اشاره به این که نظارت و ارزيابي عملكرد، فرآيندي بسيار مهم، حساس و پیچیده است، توضیح داد: عدم پشتيباني کافی و عدم تناسب و انطباق ساز و کارهای ارزيابي با شرایط واقعي کار، مشكلاتي هستند كه معمولاً اثربخشي مجموعه های نظارتی را مخدوش مي نمايد.

وی تاکید کرد: با ایجاد اداره نظارت بر خدمات عمومی، فرآیند بازرسی و نظارت بر این خدمات، در سایر واحدهای دانشگاهی نیز پیگیری می شود و شناسایی گلوگاه های چالش خیز در حوزه واگذاری ها و مدیریت کالا و خدمات، به عنوان یک اولویت، مورد توجه خواهد بود.

در این بازدید، علیرضا قاسمی؛ معاون مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی، منصور فرزادفر؛ رییس اداره تدارکات مرکزی، علی اکبر روستایی؛ رییس اداره قراردادها، زهره صابری؛ سرپرست اداره نظارت بر خدمات عمومی، حمید رضا بدیعی؛ مسئول تعهدی کالا و خدمات و عنایت اله عسکری؛ کارشناس نظارت بر خدمات عمومی، سرپرست مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه را همراهی کردند.

 

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 07 مرداد 1397 10:54
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا