اولین نگارش در 21 مرداد 1397
تعداد بازدید: 138
چاپ

دستیابی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به رتبه "پیشتاز" در حوزه برنامه عملیاتی

 

برنامه هاي عملياتي معاونت های توسعه مدیریت و منابع دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال 1396، توسط وزارت متبوع ارزیابی و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رتبه دار "پیشتاز یک ستاره" شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، با اعلام این خبر گفت: در جشنواره ارزيابي مديريت برنامه عملياتي معاونت هاي توسعه مدیریت و منابع دانشگاه هاي كشور که به تازگی در شهر زنجان برگزار شد، معاونت توسعه مدیریت و منابع اين دانشگاه، به سبب كسب این موفقیت، مورد تقدیر قرار گرفت.

IMG-20180807-WA0001IMG-20180807-WA0003

 

دکتر "مهرداد شریفی"، بیان کرد: این افتخار نتیجه همت و تلاش همه مديران و كارشناسان معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به ویژه همکاران اداره تحول اداری در تدوين و اجراي موفق برنامه عملياتي است.

او ابراز امیدواری کرد که در سالهاي آینده، شاهد تدوين و اجراي برنامه هايي باشيم كه راهکارهایی برای زدودن مشكلات سازماني باشند.

 

لوح سپاس این رتبه برتر، در جلسه هیات رییسه به رییس دانشگاه تقدیم شد. در بخشی از متن این سپاسنامه، از سوی "سید علی صدرالسادات"؛ معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، خطاب به دکتر "علی بهادر"؛ رییس دانشگاه آمده است:

نظام مدیریت عملکرد به عنوان فرآیندی که مسیر حرکت سازمان را بر مبنای ارزیابی وضع موجود و تجسم وضع مطلوب، مشخص و رصد می کند، ضامن تدام بقا و پویایی کارآمد هر سیستمی است.

مایه خوشحالی است، ابراز دارم، در چهارمین سال استقرار نظام مدیریت عملکرد در معاونت توسعه مدیریت و منابع در سال 1396، آن دانشگاه به رتبه "پیشتاز یک ستاره" نایل آمده است.

شایسته است از توجه جنابعالی و زحمات معاون محترم توسعه مدیریت و منابع آن دانشگاه و همکاران گرامی ایشان تشکر نمایم، توفیقات بیشتر همگان را در کسب رضایت الهی و نیل به اهداف بلند نظام سلامت از درگاه خداوند متعال خواستار باشم.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 21 مرداد 1397 04:51
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا