اولین نگارش در 30 مرداد 1397
تعداد بازدید: 162
چاپ

برگزاری آيين پاسداشت كارگران نمونه دانشگاه علوم پزشكي شيراز

در آیینی با حضور دکتر«سالار رحیمی»؛ مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل»؛ سرپرست مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی، معاونان و مسئولان واحدهای مدیریت یاد شده، از تلاش برگزیدگان عرصه کار و خدمات در دانشگاه قدردانی شد.

IMG 1938IMG 1940

به گزارش«وب دا» در شیراز، سرپرست مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه، با اعلام این خبر، گفت: همانگونه که انتخاب کارمندان نمونه و مراسم تقدیر از ایشان، سال های زیادی است که در دانشگاه در جریان است، در سال جاری به عنوان یک اقدام ابتکاری و در راستای نگاه انگیزشی و عدالت مدارانه به همه شاغلان گروه های مختلف شغلی در دانشگاه، این آیین برگزار شد.

IMG 1947IMG 1949

دکتر «هاشمی اصل» افزود: امسال تعداد 127 نفر به عنوان کارگر نمونه، به تشخیص مسئولان واحدهای مختلف ستادی و محیطی دانشگاه، انتخاب شدند که ضمن تقدیم هدیه و سپاسنامه به همه آنها، 7 نفر از ایشان به صورت نمادین و به نمایندگی از همه برگزیدگان، برای شرکت در این آیین دعوت شدند.

وی ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک و با برگزاری برنامه های مشابه در خصوص افراد نمونه و شایسته تقدیر در دیگر گروه های شغلی از جمله رانندگان، انگیزه های منطقی شغلی این عزیزان و بهره وری در سازمان افزایش یابد.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 30 مرداد 1397 04:53
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا