اولین نگارش در 30 مرداد 1397
تعداد بازدید: 188
چاپ

پرداخت مزایای اساتید، پزشکان و کارکنان، به همت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

   با تدبیر های صورت پذیرفته و تلاش های گسترده معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برای تامین منابع مالی، بخشی از مزایا و مطالبات اعضای هیات علمی، متخصصان و کارکنان دانشگاه، در آستانه عید پر برکت قربان پرداخت می شود.

   به گزارش «وب دا» در شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، با اعلام این خبر و قدردانی از تلاش شبانه روزی و خالصانه اساتید محترم، پزشکان و کارکنان در بیمارستان های استان گفت: حق ماندگاری و مقیمی پزشکان متخصص استان فارس در سال 96 و سه ماهه نخست امسال، به صورت کامل پرداخت می شود.

   دکتر «مهرداد شریفی»، همچنین همت و شکیبایی پزشکانو کارکنان شبکه های بهداشت و درمان استان فارس در ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به ویژه در مناطق روستایی و کمتر برخوردار را ستود و افزود: بخشی از مزایای کارکنان ستادی و شبکه ها نیز همزمان با این عید سعید پرداخت می شود.

   این مقام مسئول در دانشگاه، ضمن اشاره به سختی کار جسمی و ذهنی کارکنان اورژانس، وعده داد که بخشی از مطالبات این کارکنان و همچنین مزایای کارکنان شبکه های بهداشت و درمان که در خط مقدم پیشگیری از بیماری ها قرار دارند، به زودی پرداخت شود.

   معاون توسعه مدیریت و منابع و عضو هیات رییسه دانشگاه بیان کرد: در هفته های پیش نیز پرداخت مزایای مالی به کارکنان ستاد دانشگاه و کارکنان بیمارستان ها و مراکز آموزشی درمانی استان صورت پذیرفته و با وجود تنگناها و محدودیت های گسترده مالی، تلاش می کنیم در سایه تدبیر، مدیریت جهادی و اجرای اقتصاد مقاومتی به ویژه مدیریت مصرف و هزینه ها، ماه های پیش رو نیز با خبرهای امید بخشی از پرداخت مزایا و مطالبات اساتید، پزشکان و کارکنان همراه باشد.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 30 مرداد 1397 11:34
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا