اولین نگارش در 07 شهریور 1397
تعداد بازدید: 135
چاپ

بهره برداری از 50 طرح عمرانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هفته دولت 97

 

   در هفته دولت امسال، به یاری خداوند متعال و با همت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و با محوریت تلاش های مدیریت توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه، تعداد 50 طرح عمرانی حوزه سلامت در استان فارس، به بهره برداری می رسد.

   به گزارش «وب دا» در شیراز، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع با اعلام این خبر گفت: این طرح ها شامل بخش های جراحی عمومی، اتاق عمل، کلینیک ویژه، داروخانه، پایگاه اورژانس، تالار آموزشی، بخش اداری، مراکز جامع خدمات سلامت، مرکز بهداشت، پایگاه بهداشت، خانه بهداشت، اقامتگاه های پزشکان و کارکنان و آزمایشگاه آب می باشد که در 21 شهرستان استان فارس به بهره برداری می رسد.

   دکتر«مهرداد شریفی» بیان کرد: سایر طرح های عمرانی دانشگاه در هر زمان به سطح قابل بهره برداری برسند، در نخستین فرصت مناسب گشایش یافته، تا مردم عزیزمان از خدمات آنها بهره مند گردند.

   دکتر شریفی، همراهی و همیاری موثر استانداری فارس و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در تامین اعتبار طرح های به بهره برداری رسیده را شایسته تقدیر دانست و ابراز امیدواری کرد: با اجرای تفاهم نامه دانشگاه با این دو نهاد فرادستی در خصوص پروژه های عمرانی حوزه سلامت، شاهد بهره برداری از پروژه ها و طرح های عمرانی بیشتری در ایام الله دهه فجر امسال باشیم.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 07 شهریور 1397 10:14
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا