اولین نگارش در 06 شهریور 1397
تعداد بازدید: 124
چاپ

دستاوردهای معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هفته دولت سال 97

 

   برگزاری آیین گشایش رسمی 50 طرح عمرانی بهداشتی، درمانی، اداری و رفاهی، حضور و درخشش در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان فارس، تقدیر از 250 کارمند نمونه واحدهای ستادی و محیطی دانشگاه، از جمله اقدام ها و دستاوردهای معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در هفته دولت است.

   به گزارش «وب دا» در شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، با اعلام این خبر گفت: به یاری خداوند متعال و با محوریت تلاش های فراوان همکاران مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه، تعداد 50 طرح عمرانی حوزه سلامت در استان فارس، به زیربنای 14 هزار مترمربع و هزینه کرد افزون بر 222 میلیارد ریال، به بهره برداری می رسد.

     دکتر «مهرداد شریفی» افزود: این طرح ها شامل بیمارستان 32 تختخوابی، بخش های جراحی عمومی، اتاق عمل، کلینیک ویژه، داروخانه، پایگاه اورژانس، تالار آموزشی، بخش اداری، مراکز جامع خدمات سلامت، مرکز بهداشت، پایگاه بهداشت، خانه بهداشت، اقامتگاه های پزشکان و کارکنان و آزمایشگاه آب می باشد که در 21 منطقه و شهرستان استان، تا پایان هفته دولت به صورت رسمی گشایش می یابد.

   دکتر شریفی بیان کرد: بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان فارس، با معرفی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان دستگاه برتر استان در ارزیابی عملکرد سال ۹۶، از میان ۷۳ دستگاه اجرایی استان فارس، برگزار شد که این موفقیت، در سایه همت همکاران مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه و با همکاری دیگر واحدهای دانشگاه به دست آمده است.

   او با اشاره به برگزاری آیین روز کارمند و تقدیر از کارمندهای نمونه واحدهای ستادی و محیطی دانشگاه به همت مدیریت منابع انسانی دانشگاه، توضیح داد: 150 کارمند از واحدهای دانشگاهی در شیراز و 100 نفر از شهرستان ها به عنوان نمونه انتخاب شده اند که امسال به دلیل مدیریت هزینه ها و ارتقای ایمنی ناشی از حذف سفر برون شهری، در مراسمی که روز سه شنبه همین هفته برگزار می گردد، فقط کارمندان نمونه و همکاران واحدهای شیراز به مراسم دعوت شده اند.

   ارسال پیامک های دلنشین و حکمت آموز با محتوای فرمایش های گهربار مولای متقیان، امام علی علیه السلام (از کتاب ارزشمند نهج البلاغه، ترجمه دشتی)، بخشی از رویکرد فرهنگی این معاونت در هفته دولت و دهه امامت و ولایت است.

  

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 06 شهریور 1397 10:15
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا