اولین نگارش در 19 شهریور 1397
تعداد بازدید: 143
چاپ

آشنایی کارپردازان و مسوولان تدارکات دانشگاه با سامانه «تدارکات»

کارگاه آموزش استقرار و نحوه استفاده از سامانه تدارکات، با حضور کارپردازان، مسوولان تدارکات و کارشناسان انفورماتیک، صبح امروز در مجتمع ولایت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سرپرست مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه در این کارگاه آموزشی با اشاره به اهمیت جایگاه تدارکات و کار کارپردازان در واحدها، بر ضرورت استفاده از این سامانه تاکید کرد.

tadarokat2tadarokat3

دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل»، استفاده از سامانه تدارکات را موجب جلوگیری از اشتباهات و تسریع و شفاف سازی فعالیت های این حوزه دانست و گفت: این سامانه علاوه بر رفع این مشکلات، گزارش های عملکردی، ایجاد یک شبکه جامع اطلاعات خرید و مجهز شدن واحدها به سیستم مکانیزه خرید را مهیا ساخته است.

«فرزادفر» رییس تدارکات ساختمان مرکزی دانشگاه نیز در جمع شرکت کنندگان در این کارگاه، افزایش سلامت اداری با تاکید بر اصل شفافیت و ایجاد ساختار منظم در واحدهای خرید را از راهکارهای کمک به فرآیندهای مدیریتی عنوان کرد.

ایجاد اشتراک اطلاعات و ارائه گزارش، با هدف تعیین شاخص های مصرف، رفتار مصرف و شناسایی اتلاف ها، دیگر مواردی بود که رییس تدارکات ساختمان مرکزی دانشگاه در این نشیت مورد تاکید قرار داد.

در ادامه، کارشناسان انفورماتیک واحدها با نحوه استقرار سیستم در واحدها و کارپردازان نیز با نحوه استفاده از این سامانه، آشنا شدند.

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 19 شهریور 1397 03:44
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا