اولین نگارش در 27 شهریور 1397
تعداد بازدید: 143
چاپ

پایش و سیاست گزاری اقتصادی دانشگاه در «شورای اقتصاد سلامت»

«شورای اقتصاد سلامت» دانشگاه، در عالی ترین سطح، با حضور مشاور عالی رییس دانشگاه و معاونان دانشگاه یا نماینده ایشان و سایر عضوهای شورا، وضعیت اقتصادی دانشگاه را پایش و سیاست گزاری می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مسئول اقتصاد سلامت دانشگاه با اعلام این خبر توضیح داد: شورای اقتصاد سلامت، برای ایجاد وحدت رویه، هم افزایی و پیشگیری از هرگونه موازی کاری در عرصه مدیریت اقتصادی دانشگاه تشکیل شده است.

1000

دکتر «عرفان خوارزمی» با اشاره به ارایه گزارش بازدید کارگروه احیای اقتصاد سلامت(HERC) از پنج بیمارستان شهرستان های استان گفت: مقرر شد مشکلات و نواقص اقتصادی این بیمارستان ها در جلسات تخصصی با پیگیری مسئول اقتصاد سلامت دانشگاه، مسئولان گروه های بازدید کننده و بازدید شده و نمایندگان واحدهای ستادی مربوط، مورد بررسی، چاره اندیشی و بهبود قرار گیرد.

او افزود: در این جلسه همچنین مقرر شد، گروه بازدید کننده از دانشکده ها با همکاری معاونت های آموزشی، پژوهشی و فناوری و همچنین فرهنگی و امور دانشجویی، در کارگروه احیای اقتصاد سلامت تشکیل شده و سریعا شروع به کار نمایند.

ارایه گزارش وضعیت اعتباری و مالی دانشگاه توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع و اندیشه ورزی حاضران، از دیگر برنامه های این جلسه بود

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 27 شهریور 1397 12:08
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا