اولین نگارش در 04 مهر 1397
تعداد بازدید: 139
چاپ

اجرای بسته خدمات پایه سلامت کارکنان

«بسته خدمات پایه سلامت کارکنان»، طبق دستور العمل اجرایی تهیه و ابلاغ شده ی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به منظور حفظ و ارتقای تندرستی کارکنان دولتی واحدهای ستادی و محیطی دانشگاه، ارایه می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع با اعلام اجرای تدریجی این بسته با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه گفت: حیطه اقدمات عمومی در سازمان، حیطه تغذیه و مهار وزن، حیطه فعالیت بدنی،حیطه سلامت روان و استرس شغلی، حیطه حوادث محیط کار، کمک های اولیه و تدبیر فوریت های پزشکی، حیطه محیط فیزیکی، عوامل شیمیایی و ارگونومی، حیطه خطرسنجی قلبی و غربالگری سرطان های مهم، حیطه آشنایی با علایم و نشانه های بیماریهای مهم، حیطه بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن، مکمل غذایی یا دارو، در بسته خدمات پایه سلامت کارکنان، تعریف شده است.

دکتر«مهرداد شریفی» بیان کرد: تلاش می کنیم که از ظرفیت های موجود درون بخشی، به ویژه پژوهش در حال اجرای کوهورت کارکنان، برای پوشش بخشی از این خدمات و پیشگیری از دوباره کاری و هزینه کرد غیر ضروری، بهره گرفته شود.

او افزود: به عنوان یک وظیفه، برای صیانت از تندرستی کارکنان که مهمترین سرمایه سازمان هستند، توان خود را به کار خواهیم بست و با تاکید بر تقدم اصل پیشگیری، ضمن پایش سلامت، کارکنان نیازمند درمان را تنها نگذاشته و در حد توان، یاری خواهیم رساند.

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 04 مهر 1397 05:02
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا