اولین نگارش در 04 مهر 1397
تعداد بازدید: 134
چاپ

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع خبر داد:

کاهش سهم پرداختی بیمار بیمه شده و افزایش سقف تعهدات بیمه گر در بیمه تکمیلی کارکنان

بیمه تکمیلی جدید کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با تدابیر و پیگیری های صورت پذیرفته، در برخی خدمات با افزایش سقف تعهدات همراه بوده و در همه خدمات سهم پرداختی توسط بیماران(فرانشیز) بیمه شده، کاهش یافته است.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع گفت: تعهدات بیمه گر در قبال بیمه شدگان در جراحی های عمومی و تخصصی، 100 درصد افزایش یافته و همچنین سهم پرداخت هزینه خدمات توسط بیماران، از 30 درصد در سال پیش به 10 درصد در امسال(در صورتی که طبق مقررات و قرارداد، نیاز به پرداخت هزینه توسط بیمه شدگان باشد)، کاهش یافته است.

دکتر «مهرداد شریفی» با سپاس از تدبیر ها و تلاش های صورت پذیرفته از خردادماه امسال تا کنون، توسط اداره رفاه کارکنان، اداره امور قراردادها و کارگروه بیمه دانشگاه، توضیح داد: به نظر می رسد هزینه ثبت نام بیمه تکمیلی نسبت به سال گذشته، از افزایش قیمت قابل پذیرش برخوردار بوده است.

سرپرست اداره رفاه کارکنان دانشگاه با اعلام ثبت نام بیمه تکمیلی کارکنان دانشگاه در سه سطح مختلف با خدمات و سقف تعهدات متفاوت، افزود: هزینه سطح يك برابر 35000تومان، هزینه سطح دو برابر 49000 تومان و هزینه سطح سه برابر 89500 تومان در هر ماه به ازای هر بیمه شده مي باشد.

«رحیم معصومی» گفت: شرکت آتیه سازان حافظ برای امور بيمه تكميلي كاركنان واحدهای ستادی و محیطی دانشگاه، از ابتدای مهرماه به مدت يك سال برگزیده شده است و همکاران در صورت تمایل می توانند با مراجعه به سامانه كارمند به نشانی karmand.sums.ac.ir، بخش ارتباط و پيگيري و سپس بخش خدمات الكترونيك، نسبت به مشاهده شرایط و ثبت نام بيمه تكميلي خود و افراد تبعي اقدام نمايند.

ثبت نامه بیمه تکمیلی کارکنان که از ابتدای مهرماه شروع شده، تا پانزدهم مهرماه ادامه خواهد یافت.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 04 مهر 1397 05:03
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا