анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 25 مهر 1397
تعداد بازدید: 140
چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه خبر دارد:

برنامه نوسازی و بهسازی آسانسورهای ساختمان مرکزی دانشگاه

ساختمان مرکزی دانشگاه که از پر تردد ترین ساختمان های اداری استان است، دارای چهار آسانسور بوده که به زودی، دو آسانسور بزرگ به صورت کامل نوسازی و دو آسانسور کوچک، بهسازی می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اشاره به زمانبر بودن عملیات اجرایی این اقدام ها گفت: برای پیشگیری از اختلال در جابجایی کارکنان و مراجعان به ساختمان مرکزی دانشگاه، قرار شده است که نوسازی و بهسازی آسانسورها به صورت ناهمزمان و تک به تک، بدون وقفه و با بیشینه سرعت صورت گیرد.

دکتر «مهرداد شریفی» بیان کرد: در برنامه نوسازی و بهسازی آسانسورهای ساختمان مرکزی دانشگاه، استانداردسازی و ارتقای ایمنی آسانسورها مهمترین هدف است.

او افزود: هم اکنون سرعت نسبتا کند این آسانسورها؛ پاسخگوی حجم زیاد جایجایی افراد در ساختمان ده طبقه ستاد دانشگاه نیست و برخی اوقات در طبقه همکف این ساختمان، تعداد نفرات در صف انتظار، افزون بر ظرفیت مجاز حمل آسانسورها بوده و تامین رضایت کامل کاربران را با مشکل روبرو می سازد.

دکتر شریفی، آموزش و فرهنگ سازی استفاده بجا و مناسب از آسانسورها از جمله رعایت ایمنی و نوبت را در کنار نوسازی و بهسازی آنها، ضروری و نیازمند برنامه ریزی دانست.

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 25 مهر 1397 18:10

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا