اولین نگارش در 01 آبان 1397
تعداد بازدید: 98
چاپ

در كارگاه آموزشي مدیریت امور پشتيباني و رفاهي دانشگاه بیان شد:

ارتقای سلامت اداری و مدیریت مصرف با بهره گیری از سامانه تدارکات

كارگاه آموزشي استقرار و نحوه استفاده از سامانه تداركات، با حضور مسئولان تداركات، كارپردازان و كارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات، در مجتمع ولايت دانشگاه برگزار شد.

 

tadarokattadarokat2

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در این کارگاه، سرپرست مدیریت امور پشتيباني و رفاهي دانشگاه، با اشاره به اهميت جايگاه تداركات و كارپردازان و الزام استفاده واحدهای دانشگاه از سامانه یاد شده، گفت: بهره گیری از سامانه تدارکات، شفاف سازي، پیشگیری از خطاها و برطرف کردن پاره ای از مشكل ها در حوزه تدارکات را به همراه خواهد داشت.

دكتر «سيد ابوالفضل هاشمي اصل» افزود: امکان دریافت گزارش هاي عملكردي و ايجاد يك شبكه جامع اطلاعاتي از دیگر مزایای استفاده از اين سامانه است.

رييس اداره تداركات مركزي دانشگاه که تدریس بخشی از این کارگاه آموزشی را به عهده داشت، بیان کرد: سامانه تدارکات با شفاف سازی و فراهم سازی ساختار منظم در واحدهاي خريد می تواند سبب ارتقای سلامت اداری شود.

«منصور فرزادفر» در ادامه گفت: این سامانه به عنوان یک ابزار مناسب و با ارائه گزارش های کمیتی می تواند در تعيين شاخص هاي مصرف و پیشگیری از اتلاف منابع، مدیران دانشگاه را یاری نماید.

                

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 01 آبان 1397 04:10
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا