анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 01 آبان 1397
تعداد بازدید: 193
چاپ

معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار کرد:

نشست احیای اقتصاد سلامت شهرستان های مرودشت و نی ریز

به منظور بررسی، اندیشه ورزی و تصمیم گیری در خصوص وضعیت اقتصادی و بهره وری شبکه بهداشت درمان و بیمارستان شهرستان های مرودشت و نی ریز، دو نشست جداگانه در دو روز با عنوان «احیای اقتصاد سلامت»، در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شد.

IMG 0626IMG 0647

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسئول اقتصاد سلامت دانشگاه با اشاره به برگزاری این نشست ها به دنبال بازدید صورت پذیرفته از واحدهای یاد شده توسط کارگروه احیای اقتصاد سلامت (HERS)، گفت: در خصوص بیمارستان شهید مطهری شهرستان مرودشت؛ تدبیر راهکارهای ثبت هزینه و درآمدها، فعال سازی کمیته خرید ، الگوگیری از بیمارستان شهید فقیهی در حوزه فرآورده های خونی، تعیین تکلیف تجهیزات پزشکی بلا استفاده، راه اندازی اتوماسیون تغذیه و تصمیم هایی در حوزه نیروی انسانی از جمله مصوبات این نشست بود.

دبیر این نشست ها در مورد نتایج این نشست در خصوص بیمارستان شهدای نی ریز بیان کرد: تشکیل کمیته مرگ و میر، استخراج شاخص های درمانی به تفکیک هر بخش و مقایسه با آمار عملکرد پزشکان هر گروه، چاره اندیشی رفع مشکل بدهی های بیمارستان و تامین متخصصان در ستاد دانشگاه، بازبینی منشور داروهای تحویلی بخش خصوصی به بخش های بیمارستان، برطرف کردن مشکل تامین برخی داروها و همچنین برخی اقدام ها در حوزه های نیروی انسانی به تصویب رسید.

دکتر «عرفان خوارزمی» افزود: این نشست ها، مصوباتی را هم در زمینه های منابع انسانی، امور رفاهی، بیمه سلامت، هزینه میزبانی مسابقات ورزشی، بررسی مجوز ساخت و تامین اعتبار دو مرکز بهداشتی درمانی و همچنین پانسیون پزشکان برای شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز به همراه داشت.

او در ادامه گفت: برگزاری جلسات اقتصاد سلامت به منظور بررسی راهکارهای کاهش هزینه و افزایش درآمد در بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان های مرودشت و نی ریز مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، این نشست ها با حضور دکتر «مهرداد شریفی»؛ معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر «عبدالخالق کشاورزی»؛ معاون درمان، دکتر «علیرضا صحراگرد»؛ سرپرست حوزه ریاست و دیگر مدیران و کارشناسان واحدهای ستادی دانشگاه، مسئولان ارشد شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهرستان های مرودشت و نی ریز و و همچنین سرگروه و اعضای گروه بازدید کننده از آن واحدها برگزار شد.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 01 آبان 1397 04:14

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا