اولین نگارش در 07 آبان 1397
تعداد بازدید: 164
چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه خبر داد:

اشتغال یک هزار و 650 نفر در بخش خصوصی؛ دستاورد کاهش تصدی گری در دانشگاه

تعداد 368 واحد و طرح خدماتی جدید یا تمدید شده، به ارزش 480 میلیارد ریال، از ابتدای سال 1396 تا کنون، توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز به بخش خصوصی واگذار شده، که زمینه بهره وری در دانشگاه و اشتغال یک هزار و 650 نفر در بخش خصوصی را فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه توضیح داد: تعداد 206 واحد به صورت اجاری و مشارکتی به ارزش 263 میلیارد ریال، با اشتغال 1050 نفر و تعداد 162 واحد به صورت خرید خدمت و مدیریتی به ارزش 217 میلیارد ریال، با اشتغال 600 نفر، به بخش غیر دولتی واگذار شده است.

دکتر «مهرداد شریفی» افزود: واحدها و خدمات واگذاری شده شامل؛ بیمارستان، مرکز بهداشتی درمانی، آزمایشگاه، زایشگاه، دندان پزشکی، داروخانه، تزریقات و پانسمان، مشاوره تغذیه، مشاوره روانشناسی، مشاوره بارداری، رادیولوژی، فیزیوتراپی، کار درمانی، گفتاردرمانی، دندان پزشکی، نوار مغز، نوار قلب، ارتوز و پروتز می باشد.

کارگروه کاهش تصدی گری دانشگاه، با حضور نمایندگان دارنده اختیار کامل از معاونت ها و حوزه ریاست دانشگاه، به صورت منظم، هر دو هفته یکبار تشکیل جلسه داده و بر اساس دستورالعمل واگذاری خدمات سلامت که در هیات امنای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تصویب رسیده، فعالیت می نماید.

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 07 آبان 1397 03:23
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا