اولین نگارش در 06 آبان 1397
تعداد بازدید: 143
چاپ

در نشست شورای اقتصاد سلامت دانشگاه، اندیشه ورزی شد:

توانمندسازی مدیران در شناسایی و پیشگیری از تخلف های مالی

شورای اقتصاد سلامت دانشگاه به ریاست دکتر «سید منصور کشفی»؛ مشاور عالی رییس دانشگاه و با حضور سایر اعضای شورا، با دستور کار پیشگیری از تخلف های مالی و بهره وری، به میزبانی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، تشکیل جلسه داد.

 

IMG 0710IMG 0712

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مسئول اقتصاد سلامت دانشگاه گفت: در این نشست به منظور ارتقای سلامت اداری و پیشگیری از بروز تخلف های مالی، مصوب شد که کارگروهی با محور بودن اداره حقوقی دانشگاه، برای اندیشه ورزی در خصوص راهکارهای شناسایی و پیشگیری از تخلف های مالی کارکنان و ابلاغ راهكارها به واحدهای پیرو تشكيل گردد.

دکتر «عرفان خوارزمی» افزود: در همین راستا مقرر شد که اداره حقوقی دانشگاه، کارگاه آموزشی ویژه ای را برای مدیران تفویض اختیار مالی شده، برگزار نموده و بسته آموزشی جامع دربردارنده مقررات مالی و قوانین حقوقی تهیه شود.

وی در ادامه بیان کرد: تعیین ده دستگاه پزشکی گران قیمت یا پر استفاده توسط هر یک از معاونت های پژوهشی و فناوری، درمان، بهداشتی و آموزشی، تصمیماتی در خصوص سرعت بخشی در تهیه نرم افزار جامع تجهیزات پزشکی که توسط مرکز مهارت های بالینی دانشگاه در دست تهیه است، گردآوری پیشنهادهایی برای چارچوب و شاخص های بهره وری در دانشگاه، از دیگر مصوب های این نشست بود.

نشست پسین شورای اقتصاد سلامت دانشگاه، به واکاوی آمار کنونی نيروی انسانی دانشگاه و بهره وری خواهد پرداخت.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 06 آبان 1397 03:25
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا