اولین نگارش در 13 آبان 1397
تعداد بازدید: 170
چاپ

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع از برنامه ارزیابی تحول اداری

و تاکید بر شاخص‌های محتوایی و کاربردی

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، با حضور در برنامه ارزیابی عملکرد واحدهای دانشگاه و گفتگوی اختصاصی با مسئولان هر یک از ایستگاه‌های ارزیابی تحول اداری، بر لزوم تعریف شاخص‌های محتوایی و عمق بخشیدن به آنها، در راستای اثربخشی بیشتر تأکید کرد.

 

IMG 0780IMG 0727IMG 0749

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: شاخص‌های ارزیابی باید طوری طراحی شوند که آینه تمام‌نما و قابل‌اطمینانی از عملکردهای اصلی واحدها باشند، که این مهم در نشست‌های هم‌اندیشی و همفکری تخصصی با حضور مدیران این معاونت و هر یک از کارگروه ‌های تحول اداری پیگیری خواهد شد.

دکتر «مهرداد شریفی»، به اختصاص نوآورانه و آزمایشی ایستگاه‌هایی به هر یک از مدیریت‌های معاونت توسعه مدیریت و منابع در برنامه ارزیابی عملکرد سال 1396 واحدها اشاره کرد و گفت: این اقدام، زمینه گفتگوی راهکارمحور میان واحدهای ستادی و محیطی را فراهم نمود.

سرپرست مدیریت توسعه‌سازمان و تحول اداری دانشگاه با تشکر از همکاری گروه اجرایی و مدیران و کارشناسان واحدهای محیطی دانشگاه گفت: عملکرد سال گذشته مراکز آموزشی درمانی، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، شبکه‌های بهداشت و درمان و دانشکده‌ها، به مدت سه روز، در مجتمع فرهنگی ورزشی ولایت، ارزیابی و بازخورد لازم به آنها ارایه شد.

دکتر «نرجس السادات نسبی» توضیح داد: در این برنامه سه روزه، هر واحد با توجه به مدیریت زمان و برنامه‌ریزی صورت گرفته در مدت ‌زمان 2 ساعت، با مسوولان ایستگاه تعیین شده نشست تخصصی داشت.

او افزود: با اشاره به این‌که تاکنون برنامه ارزیابی عملکرد سالانه واحدها، با فاصله چندماهه نسبت به پایان هر سال اجرا می شده، اعلام کرد: تلاش می‌کنیم، ارزیابی عملکرد هر سال را هم‌زمان با پایان سال تقویمی و یا با فاصله زمانی کوتاه از آن، اجرا نماییم.

دکتر نسبی با تشکر از بازخوردهای دریافتی از واحدها اعلام کرد: از دیدگاه ها و پیشنهادهای همکاران برای بهبود فرایند اجرایی ارزیابی ها استفاده خواهد شد.

مهندس «سید فخرالدین دبیری»؛ کارشناس تحول اداری دانشگاه، با اشاره به حضور بیش از 90 درصدی واحدهای محیطی در این برنامه، اعلام کرد: نتايج ارزیابی ها در کارگروه‌های مختلف که نشانگر قوت ها و ضعف های عملکردی است، در سامانه رشد به نشانیroshd.sums.ac.ir ، ثبت شده و مدیران و دبيران تحول اداري واحدها می‌توانند بر اساس امتيازهای كسب شده، برنامه‌ریزی نمایند.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 13 آبان 1397 05:51
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا