اولین نگارش در 13 آبان 1397
تعداد بازدید: 163
چاپ

الگوبرداری سازمان ها و تشکر استانداری فارس از میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی شیراز

میز خدمت ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، که از ابتدای تیرماه امسال راه اندازی شده، با هدف الگوبرداری، توسط سازمان های مختلف درون و برون استانی، بازدید شده است.

 

miz khedmat

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: تا کنون، اداره کل امور مالیاتی فارس، اداره کل آموزش و پرورش فارس، شرکت توزیع نیروی برق فارس، شرکت مخابرات فارس، دانشگاه شیراز و دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی فسا، مازندران و رفسنجان از این میز خدمت بازدید کرده اند.

دکتر «مهرداد شریفی» با اشاره به نظارت دستگاه های فرادستی بر ارایه مناسب خدمت به مردم عزیزمان، افزود: رئیس امور سلامت اداری، صیانت از حقوق مردم و دبیر هیأت عالی نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور، رییس و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری فارس و همکاران ایشان از میز خدمت دانشگاه به صورت سرزده بازدید نموده اند.

این عضو هیات رییسه دانشگاه اعلام کرد: عملکرد مناسب میز خدمت ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، مورد عنایت مقام های کشوری و استانی بازدید کننده قرار گرفته و استانداری فارس هم مراتب تشکر خود را در این خصوص با نامه رسمی، خطاب به ریاست این دانشگاه اعلام نموده است.

وی، موفقیت در این عرصه خدمت رسانی را، نتیجه تلاش گسترده و خالصانه مدیر، کارشناسان و کارکنان میز خدمت دانشگاه و همچنین همدلی و همراهی مدیران ارشد دانشگاه در این راستا، عنوان کرد.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 13 آبان 1397 05:58
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا