اولین نگارش در 27 آبان 1397
تعداد بازدید: 80
چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، خبر داد:

سیاست گزاری و پایش برنامه عملیاتی واحدها، در «کارگروه مدیریت عملکرد»

برنامه عملیاتی واحدها، با تشکیل «کارگروه مدیریت عملکرد» در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، سیاست گزاری، پشتیبانی و پایش می شود.

IMG 0895IMG 0907

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، گفت: از اهداف این کارگروه؛ کمک به فرایند برنامه‌ریزی، تدوین چارچوب و سیاست‌ گزاری در خصوص مستندسازی فعالیت‌ها و عملکردهای سازمان، برای دستیابی به اهداف کلان حوزه سلامت می باشد.

دکتر «مهرداد شریفی»، افزود: همچنین در این کارگروه، برنامه عملیاتی اختصاصی و مشترک معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، پایش شده و فرآیند ارزیابی عملکرد واحدها، بهبود خواهد یافت.

او ابراز امیدواری کرد: با تكيه بر توانمندي‌ها، برنامه‌ريزي دقيق و ارایه پیشنهاد‌های کاربردی، شاهد بهبود شاخص‌هاي كمي و كيفي عملكردي، ارتقای عملكرد و دستیابی به اهداف تعيين شده براي معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه باشيم.

سرپرست مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه که در این کارگروه به عنوان دبیر، ایفای نقش می کند، گفت: جلسات کارگروه به‌صورت ماهیانه و به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع برگزار شده و مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع، از اعضای این کارگروه هستند.

دکتر «نرجس السادات نسبی»، از برگزاری سومین نشست این کارگروه در امسال، خبر داد و افزود: عملكرد شش‌ ماهه مدیریت‌های معاونت توسعه مدیریت و منابع در زمينه برنامه عملياتي مشترك، چالش‌ها و مشكلات مربوط به طرح ها و اقدام های جاری برنامه عملياتي اختصاصي، موضوع های مرتبط با شاخص‌هاي عملكردي هر یک از مدیریت‌های آن معاونت، به تفکیک اندیشه ورزی و تصمیم گیری شد.

در این نشست، ریییس کارگروه، از تلاش‌های پیوسته و موثر مدیران و کارشناسان گروه برنامه عملیاتی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، قدردانی کرد.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 27 آبان 1397 11:48
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا