اولین نگارش در 28 آبان 1397
تعداد بازدید: 119
چاپ

نام نویسی 31 هزار نفر از کارکنان دانشگاه و افراد زیر پوشش آنها، در بیمه تکمیل درمان

نام نویسی بیمه تکمیل درمان، امسال با ارایه خدمات بهتر و استقبال گسترده کارکنان دانشگاه همراه شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سرپرست مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه با بیان این مطلب، گفت: امسال، افزون بر 12هزار نفر به عنوان بیمه شده اصلی و افزون بر 19 هزار نفر به عنوان بیمه شده زیر پوشش، در بیمه تکمیل درمان دانشگاه نام نویسی کردند که این آمار، نسبت به سال پیش، رشد داشته است.

948117 453

دکتر «سيد ابوالفضل هاشمی اصل»، افزود: با تدابیر و پیگیری های صورت پذیرفته، بیمه تکمیلی جدید کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در برخی خدمات با افزایش سقف تعهدات همراه بوده و در همه خدمات سهم پرداختی توسط بیماران(فرانشیز) بیمه شده، کاهش یافته است.

گوینده این خبر، در ادامه گفت: تعهدات بیمه گر در قبال بیمه شدگان در جراحی های عمومی و تخصصی، 100 درصد افزایش یافته و همچنین سهم پرداخت هزینه خدمات توسط بیماران، از 30 درصد در سال پیش به 10 درصد در امسال(در صورتی که طبق مقررات و قرارداد، نیاز به پرداخت هزینه توسط بیمه شدگان باشد)، کاهش یافته است.

این مدیر حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع، اعلام کرد: مشخصات همه افراد نام نوشته، در سامانه های مربوط بارگذاری شده و ارایه خدمات تشخیصی، درمانی و توانبخشی به ایشان، در بخش دولتی و خصوصی، مطابق با شرایط قرارداد، آغاز شده و تعداد مراکز طرف قرارداد هم نسبت به سال پیش، افزایش یافته است.

او توضیح داد: مرکز های تشخیصی، درمانی و توانبخشی طرف قرارداد بیمه تکمیل درمان «آتیه سازان»، در وبگاه دانشگاه(به نشانی:www.sums.ac.ir )، بخش کارکنان، قبال مشاهده است.

دکتر هاشمی اصل، با اشاره به آیین نامه اجرایی فصل سوم قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در تصویب نامه هیات وزیران، بیان کرد: ایثارگران دانشگاه، شامل؛ جانبازان، آزادگان، افراد زیر پوشش ایشان و خانواده محترم شهداء، به صورت رایگان در بیمه تکمیل درمان، نام نویسی شدند.

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 28 آبان 1397 06:09
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا