اولین نگارش در 20 آذر 1397
تعداد بازدید: 79
چاپ

کاهش هزینه 300 میلیون تومانی، با اجرای طرح «مدیریت سمت‌ها»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، گفت: اجرای طرح «مدیریت سمت‌ها»، توسط مديريت توسعه سازمان و تحول اداري با همکاری مدیریت آمار و فناوری اطلاعات، در مدت 3 سال گذشته، کاهش هزینه 300 میلیون تومانی را به همراه داشته است.

دکتر «مهرداد شریفی»، افزود: این طرح، بر پایه الزام همخوانی در صدور هرگونه ابلاغ انشايي و ایجاد کارتابل‌های اتوماسيون اداری هماهنگ با نمودار تشكيلاتی مصوب، اجرایی شد.

سرپرست مديريت توسعه سازمان و تحول اداري دانشگاه به نقل از مسئولان مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه، توضیح داد: ايجاد و پشتيباني از هر كارتابل اتوماسيون اداري، هزینه‌ای نزدیک به 250 هزار تومان به دانشگاه تحمیل می‌کند و این هزینه در صورت افزایش تعداد کارتابل‌های اداری از تعداد استاندارد و مورد قرارداد دانشگاه، بیشتر خواهد شد.

دکتر «نرجس السادات نسبی»، در ادامه گفت: با پياده‌سازي طرح مديريت سمت‌ها، تعداد كارتابل‌هاي ایجاد شده خارج از ضوابط در سال‌های پیش کاهش ‌یافته و با تغيير فرهنگ ‌سازمانی، شاهد كاهش تمايل به درخواست ايجاد كارتابل به‌صورت غيرنظام‌مند هستیم.

معاون مديریت توسعه سازمان و تحول اداري دانشگاه، در خصوص مدیریت هزینه ها به دنبال اجرای این طرح، توضیح داد: صدور برخی ابلاغ‌هاي انشايي به‌ويژه در سطوح سرپرستي و مديريتي، پرداخت حق مديريت، اضافه‌كاري و نظام نوين (پرداخت‌هاي خارج از حكم حقوقي) را در گذشته به همراه داشته است.

«اسداله اژدری»، افزود: طرح مديريت سمت‌ها، از تيرماه سال 1395، در راستای اجرای بخشنامه شماره 1099/100 مورخ 17/10/96 وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شروع و به‌صورت پیوسته در حال اجرا است.

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 21 آذر 1397 04:38
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا