анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 21 آذر 1397
تعداد بازدید: 272
چاپ

در نشست مشترک تحول اداری دانشگاه و سازمان برنامه ریزی و مدیریت، اعلام شد:

ارزیابی عملکرد دستگاه ها، سخت گیرانه تر و واقع گرایانه تر می شود!

نشست مشترک ارزیابی عملکرد دانشگاه (فرایند جشنواره شهید رجایی)، با حضور مسئولان محورهای هفت گانه ارزیابی عملکرد دانشگاه و معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و سازمان برنامه ریزی و مدیریت استان برگزار شد.

aqaqaq

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان برنامه ریزی و مدیریت استان، با اعلام برتر و مثال زدنی بودن عملکرد دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نسبت به بسیاری از دستگاه های دیگر و ابراز امید در خصوص عملکرد بهتر از پیش این مجموعه، گفت: کسب امتیاز کامل در ارزیابی ها؛ به معنای بی ایراد بودن است که در مقام عمل اتفاق نمی افتد و کسر نمره در این فرآیند، نقاط ضعف سازمان ها را برای اصلاح و بهکرد آنها، یادآوری می کند.

«احمدعلی افکاری» افزود: ارزیابی دستگاه ها، باید نمایانگر وضعیت واقعی عملکرد آنها باشد و بر همین اساس، رویکرد ارزیابی های پیش رو، سخت گیرانه تر و واقع گرایانه تر بوده و از شاخص های منطقی تری استفاده خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، با بیان گستردگی و تنوع خدمات دانشگاه، گفت: شاخص های کنونی ارزیابی عملکرد، تنها بخشی از این خدمات را واکاوی می کند.

دکتر «مهرداد شریفی»، تصریح کرد: کسب رتبه برتر در ارزیابی ها، هرچند شایسته دانشگاه علوم پزشکی است ولی هدف اصلی ما؛ یافتن نقاط ضعف و بهبود آنها با هدف ارتقای رضایتمندی مردم، دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه است.

سرپرست مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه، گفت: این نشست با هدف اندیشه ورزی در زمینه شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد برگزار شد و حاضران نسبت به بازخورد مشکلات و ارایه پیشنهادات در این خصوص، هم اندیشی کردند.

دکتر«نرجس السادات نسبی»، با یادآوری کسب 6/95 درصد از 100 درصد امتیاز کل شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد در سال پیش و افتخار دستیابی دانشگاه به رتبه برتر در میان همه دستگاه های اجرایی استان، ضمن تقدیر از عملکرد تیم مشارکت کننده افزود: شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در سال 1397 و برش استانی آنها، از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی به دانشگاه ابلاغ شده است.

او توضیح داد: محورهای هفت گانه ارزیابی شامل؛ محور اصلاح ساختار سازمانی، محور توسعه دولت الکترونیکی، محور مدیریت سرمایه انسانی، محور شفافیت و مدیر مالی، محور بهبود فضای کسب و کار و ارتقای بهره وری، محور ارتقاء سلامت اداری، مسئولیت اداری و پاسخگویی و محور استقرار نظام مدیریت عملکرد می باشد.

پایان این نشست، با جمع بندی و نتیجه گیری از نظرهای حاضران و تقدیر از راهنمایی ها و همکاری های خالصانه معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان برنامه ریزی و مدیریت استان، همراه بود.

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 24 آذر 1397 04:40

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا