اولین نگارش در 14 بهمن 1397
تعداد بازدید: 142
چاپ

در کارگاه آموزشی سامانه قاصدک، تاکید شد:

ضرورت رعایت عدالت در محاسبه مزایای مالی پزشکان و کارکنان بیمارستان

کارگاه آموزشی مبانی اجرایی مبتنی بر عملکرد و تغییرات سامانه قاصدک، با حضور رابطان بیمارستان های دانشگاهی شهرستان های استان، در مجتمع ولایت برگزار شد.

IMG 1177IMG 1186

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسئول اقتصاد سلامت دانشگاه، با اعلام این خبر، گفت: این کارگاه، با هدف آشنایی هرچه بیشتر رابطان سامانه قاصدک با نحوه ورود صحیح داده های کارکرد پزشکان و کارکنان، برپا شد و داده هایی که توسط رابطان در سامانه یاد شده ثبت شده، مورد پایش قرار گرفت.

دکتر «عرفان خوارزمی»، افزود: مزایای مالی خارج از فیش حقوقی حدود 14 هزار و 500 نفر از کارکنان و دو هزار و 200 نفر از پزشکان بیمارستانی و از جمله اساتید بالینی دانشگاه، در استان فارس، با سامانه قاصدک محاسبه می شود که بخش بزرگی از بودجه دانشگاه را به خود اختصاص می دهد.

کارشناس اقتصاد درمان دانشگاه، که ارایه مطالب آموزشی این برنامه را به عهده داشت، گفت: سامانه کشوری قاصدک از ابتدای مهرماه سال 1393 برای محاسبه پرداخت مبتنی بر عملکرد در بیمارستان ها، راه اندازی شده و کارانه پزشکان بر اساس کارکرد ایشان و اضافه کار و کارانه کارکنان را بر مبنای داده های ثبت شده در سامانه و با استفاده از شاخص های ابلاغی وزارتی، به صورت خودکار محاسبه می نماید.

در این کارگاه آموزشی، بر ورود صحیح داده ها بر اساس مبانی آموزشی ارایه شده و نقشی که این سامانه می تواند در راستای عدالت در محاسبه مزایا ایفا نماید، تاکید شد.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 14 بهمن 1397 04:32
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا