اولین نگارش در 04 اسفند 1397
تعداد بازدید: 90
چاپ

پیام تبریک معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به مناسبت روز مهندس

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با ارسال پیامی، روز مهندس را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در متن این پیام تبریک، آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پنجم اسفندماه، روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس را به اساتید، کارکنان و دانشجویان رشته های مهندسی دانشگاه و همچنین مهندسان برون سازمانی همکار و همراه، تبریک عرض می نمایم.

mohandes

گستره قابل توجهی از رشته ها و مهارت های مهندسی، در نیل به اهداف نظام سلامت در حوزه های گوناگون آن، ضروری و مهم هستند. مهندسان حوزه های فنی و عمرانی در راه اندازی و پشتیبانی فضاهای فیزیکی و مهندسان فناوری اطلاعات و ارتباطات در راه اندازی و پشتیبانی زیرساخت های ارتباطی تلاش می کنند. مهندسان بهداشت حرفه ای و مهندسان بهداشت محیط در عرصه پیشگیری از اختلالات و بیماری ها و ارتقای سلامت، ایفای نقش می کنند. مهندسان تجهیزات پزشکی در حوزه تامین درمان ارایه خدمت می نمایند. مهندسان حوزه علوم و فناوری های نوین، نیز دریچه هایی نوآورانه، فناورانه و پر امید را در عرصه سلامت، گشوده اند و البته رشته های مهندسی و خدمات ارزشمند آنها، از آنچه بیان شد، فراتر است.

تلاش های این سرمایه های تخصصی و ارزشمند حوزه سلامت را ارج نهاده و امیدوارم که با یاری خداوند قادر متعال و نوآوری و تلاش روز افزون این عزیزان که با همدلی و همراهی مسوولان دانشگاه همراه خواهد بود، شاهد شکوفایی بیش از پیش توانمندی های ایشان باشیم. عزت شان مستدام.

دکتر مهرداد شریفی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 05 اسفند 1397 04:22
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا