اولین نگارش در 08 اسفند 1397
تعداد بازدید: 117
چاپ

در آیین بزرگداشت روز مهندس اعلام شد:

ساخت همزمان 15 بیمارستان در فارس

آیین بزرگداشت روز مهندس، به همت مدیریت توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه برگزار و از برگزیدگان عرصه عمرانی در دانشگاه، قدردانی شد.

 nnIMG 20190226 104130nnnIMG 20190226 104152nnnMG 20190226 111052

به گزارش روابط عمومی داتشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اعلام رضایت و سپاس وزارت بهداشت از عملکرد حوزه مدیریت توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه، گفت: با همت مدیر، مهندسان و سایر همکاران مدیریت یاد شده، هم اکنون 15 بیمارستان در استان فارس، در حال ساخت است.

دکتر «مهرداد شریفی»؛ با اشاره به بهره گیری گسترده دانشگاه از ظرفیت قانونی تهاتر، برای تسویه بدهی های مالی، افزود: میزان تخصیص اعتبار ملی در بیشتر طرح های عمرانی، ، نزدیک به 90 درصد بوده است.

او که ریاست کمیته منابع و مصارف دانشگاه را برعهده دارد، با بیان تصمیم مدیریتی مبنی بر ممنوعیت هزینه کرد از درآمد اختصاصی برای برنامه های عمرانی، بجز در حوزه اورژانس، بیان کرد: در سال پیش رو، اولویت بندی طرح های عمرانی، بر مبنای درصد پیشرفت فیزیکی آنها، صورت خواهد پذیرفت و طرح های با درصد پیشرفت بیشتر، اولویت بالاتری خواهند داشت.

دکتر شریفی، موضوع تعمیر و نگهداشت تجهیزات، برای پیشگیری از هزینه کردهای جبرانی را، بسیار ضروری و دارای اولویت برشمرد و خواستار توجه بیش از پیش مسوولان و کارشناسان فنی واحدها به این مهم شد.

مدیر توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه، نیز با ابراز تشکر از همه مهندسان و تلاشگران عمرانی حوزه سلامت در فارس گفت: با ارزیابی عملکرد صورت پذیرفته، تعدادی از همکاران واحدهای ستادی و بیمارستان ها و شبکه های بهداشت و درمان، برگزیده و شایسته تقدیر شدند.

دکتر «سالار خواجه پور»؛ افزود: «پوریا صبازاده» و «محمدرضا نقیبی نژاد» از ستاد دانشگاه، «حسین منجذب» از بیمارستان نمازی، و «محمد رضایی مهر» از شبکه بهداشت و درمان مرودشت، به عنوان برگزیدگان امسال و همچنین «محمدجواد داوودی» و «محسن لوایی» به عنوان پیشکسوتان بازنشسته سال های پیشین، قدردانی شدند.

آیین بزرگداشت روز مهندس با حضور دکتر «مهرداد شریفی»؛ معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر «سالار رحیمی»؛ مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر «سالار خواجه پور»؛ مدیر توسعه منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی و کارشناسان ستادی و محیطی حوزه فنی دانشگاه، امروز در مجتمع ولایت برگزار شد

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 08 اسفند 1397 03:49
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا