اولین نگارش در 13 اسفند 1397
تعداد بازدید: 102
چاپ

غیرحضوری شدن درخواست و دریافت گواهي اشتغال به كار کارکنان

رویکرد ارایه خدمات غیرحضوری به کارکنان، در مدیریت منابع انسانی دانشگاه، در حال گسترش است که فرآیند درخواست و دریافت گواهي اشتغال به كار، یکی از برنامه های اجرا شده در این راستا است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه، با اعلام این مطلب و تاکید بر ضرورت تحقق دولت الکترونیک و ارتقای بهره وری و رضایتمندی، گفت: كارمندان رسمي، رسمي آزمايشي، پيماني و قراردادي مي توانند گواهي اشتغال به كار خود را به روش غیر حضوری و پس از تاييد واحد محل خدمت دريافت نمايند.

دکتر «فرشاد فتاحی جهرمی» افزود: از ابتدای امسال تا کنون، تعداد 3896 فقره گواهی اشتغال به كار کارکنان دانشگاه، به صورت الکترونیک و غیر حضوری صادر شده است.

سرپرست اداره کارگزینی دانشگاه نیز توضیح داد: کارکنان دانشگاه می توانند، با مراجعه به سامانه یکپارچه اطلاعات کارمند؛ به نشانی https://karmand.sums.ac.ir و انتخاب سربرگ «ارتباط و پيگيري» و گزینه «خدمات الکترونیک»، بخش «درخواست گواهی اشتغال به کار» را تکمیل و ارسال نمایند.

«محمد علی مرشدی زاده»، با اشاره به صدور گواهی اشتغال به کار، در همان روز ارسال درخواست کارکنان در سامانه، افزود: مشابه مراحل درخواست گواهی در سامانه، و در قسمت «خدمات الکترونیک»/ «بخش پیگیری درخواست ها»، امکان دریافت و چاپ گواهی وجود دارد و تایید اصالت گواهی نیز با اختصاص کد اصالت 10 رقمی در سامانه کارمند، پیش بینی شده است.

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 13 اسفند 1397 05:46
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا