اولین نگارش در 21 اسفند 1397
تعداد بازدید: 36
چاپ

پاداش برترین‌های ارزیابی تحول اداری دانشگاه در سال 1396، پرداخت شد

پاداش واحدهای محیطی دانشگاه که در ارزیابی تحول اداری سال 1396، در سطح استان فارس، بالاترین امتیاز را کسب نموده‌ و به‌عنوان برترین‌ها انتخاب شده‌اند، واریز و دستورالعمل مربوط نیز به این واحدها ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اعلام این خبر و قدردانی از تلاش مدیران و همکاران واحدهای کسب کننده عنوان های برتر، گفت: این ارزیابی‌ها به صورت سالیانه، بر اساس هشت محور کلیدی در اصلاح نظام اداری، شامل: «توسعه دولت الکترونیک»، «صیانت از حقوق شهروندی»، «سلامت اداری»، «آموزش و توانمندسازی»، «رسیدگی و پاسخگویی به شکایات»، «مستندسازی و اصلاح فرایندها»، «مدیریت سبز» و «کاهش تصدی‌گری»، صورت می گیرد.

دکتر «مهرداد شریفی»، افزود: واحدهای دانشگاه در قالب پنج گروه شامل بیمارستان‌ها و مراکز آموزشی و درمانی شیراز، بیمارستان‌های شهرستان ها، شبکه‌های بهداشت و درمان و مراکز بهداشت شیراز، دانشکده‌ها و همچنین درمانگاه‌ها، ارزیابی می شوند.

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه، نیز هدف از ارزیابی‌های سالانه تحول اداری را پیاده‌سازی نقشه راه اصلاح نظام اداری و اسناد بالادستی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عنوان کرد و گفت: در سال جدید برنامه‌ریزی‌ می کنیم که دانشگاه قبل از ارزیابی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی، به خودارزیابی بپردازد و آمادگی لازم برای ارزیابی های برون سازمانی را کسب کند.

دکتر «نرجس السادات نسبی» افزود: در برنامه‌ریزی‌ها مقرر شده است که ارزیابی واحدهای محیطی؛ گسترده‌تر، منطقی‌تر و جامع‌تر برگزار شود و با یک نگرش سیستمی و یکپارچه و با هدف مدیریت و بهره وری منابع در ارزیابی‌ها، تمام ابعاد عملکردی واحدها، در حد امکان مدنظر قرار گیرد.

بر اساس اعلام وی، همایش تقدیر از برترین های تحول اداری سال های 1396و 1397 به صورت همزمان برگزار و نشان و سپاسنامه واحدهای منتخب، اهدا می شود.

برای نمایش اطلاعات واحدهای برتر دانشگاه در گروه های پنجگانه، اینجا کلیک کنید.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 26 اسفند 1397 09:10
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا