اولین نگارش در 28 اسفند 1397
تعداد بازدید: 41
چاپ

فعالیت های تعطیل ناپذیر نوروزی باجه های مددکاری و تدارکات داروی میز خدمت دانشگاه

باجه های مددکاری و تدارکات دارو در در بازه زمانی 29 اسفند تا 16 فروردین، در روزهای تقویمی تعطیل و غیر تعطیل و سایر باجه های میز خدمت ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تنها در روزهای تقویمی غیرتعطیل، از ساعت 7:30 تا 15:30، آماده پاسخگویی حضوری به مراجعان هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اعلام این خبر، گفت:  فعالیت باجه مددکاری، شامل پیگیری و صدور نامه های تخفیف برای صورتحساب هزینه های خدمات بستری بیمارستانهای دولتی و ارایه راهنمایی های لازم به مستمندان و نیازمندان و موارد مربوط به بیماران خاص شامل هموفیلی، ام اس، تالاسمی و بیماران دیالیزی می باشد و راه ارتباط تلفنی با این باجه، تماس با شماره تلفن 19-32305410، داخلی 7378 است.

دکتر «مهرداد شریفی» افزود: باجه تدارکات دارو، اطلاع رسانی درباره داروهای کمیاب و پیگیری تامین و توزیع داروهای نایاب را به عهده دارد و راه ارتباط تلفنی با این باجه، تماس با شماره تلفن 19-32305410، داخلی های 7804 و 7808 است.

miz17t2

او یادآور شد: برای تماس از تلفن ثابت یا همراه با این شماره ها، نیاز به افزودن هیچ پیش شماره ای نیست.

میز خدمت حضوری ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در بلوار کریم خان زند، کنار مسجد فاطمه الزهرا سلام الله علیها قرار دارد و توضیحات بیشتر درباره آن، در وبگاه دانشگاه به نشانی www.sums.ac.ir (بالای صفحه)، قابل مشاهده است.

(این متن به پیشنهاد و همکاری و هماهنگی خانم دکتر نسبی و آقای مهندس گورکی تهیه شد).

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 28 اسفند 1397 13:20
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا